Povezane vesti

Emina Jahović: Prvi put sam se udala skoro ćelava

Emina Jahović: Prvi put sam se udala skoro ćelava

Vesti online 10.02.2017
Budući da je u višegodišnjem skladnom braku sa pevačem Mustafom Sandalom, kao i da imaju dvoje dece, Emina Jahović ne spominje nikada javno svoj prvi brak koji se neslavno završio posle godinu dana. Ipak, pevačica je nakon mnogo godina ćutanja… »
Dugo je čekala na ovo, a onda je IZNENADILA odgovorom: Milica Dabović pred vereničkim prstenom bi izgovorila NE (FOTO)

Dugo je čekala na ovo, a onda je IZNENADILA odgovorom: Milica Dabović pred vereničkim prstenom bi izgovorila NE (FOTO)

Story 10.02.2017
Reakcija poznate košarkašice na dugoiščekivani trenutak je izazvala pravi šok. Kako se u poslednje vreme mnogo spekulisalo o potencijalnom venčanju srpske zlatne košarkašice, Milica Dabović je rešila da stane na kraj glasinama. Milica Dabović… »
Aladin je bio njena mladalačka ljubav: Emina Jahović otkrila SVE DETALJE venčanja sa bivšim suprugom (FOTO)

Aladin je bio njena mladalačka ljubav: Emina Jahović otkrila SVE DETALJE venčanja sa bivšim suprugom (FOTO)

Story 10.02.2017
Nakon mnogobrojnih spekulacija o braku u koji je stupila sa samo 17 godina, Emina je rešila da otkrije pravu istinu o svom bivšem suprugu, ali i njihovom odnosu. Emina Jahović Sandal ispričala je kako se osećala kada se sa samo 17 godina udala za… »
Udala se ćelava SA samo 17 godina: Emina Jahović progovorila o prvom mužu aladinu!

Udala se ćelava SA samo 17 godina: Emina Jahović progovorila o prvom mužu aladinu!

Kurir 10.02.2017
Emina Jahović Sandal ispričala je kako se osećala kada se sa samo 17 godina udala za Novopazarca Aladina Đulovića, od kojeg se razišla posle šest meseci. Na svom venčanju je bila u beloj venčanici, a bila je ošišana na ćelavo. "Nisam čak ni… »
Udala se i razvela kad je bila maloletna!

Udala se i razvela kad je bila maloletna!

Mondo 10.02.2017
Poznata pevačica progovorila o svojoj prvoj ljubavi. Pevačica Emina Jahović je trenutno u srećnom braku sa Mustafom Sandalom s kojim ima dva sina. Međutim, ono što je bilo manje poznato je da je pevačici ovo drugi brak! Ona se još kao maloletna… »
Iskreno o prvom braku: Emina Jahović: Bila sam maloletna i ćelava kad sam se prvi put udala!

Iskreno o prvom braku: Emina Jahović: Bila sam maloletna i ćelava kad sam se prvi put udala!

Blic 10.02.2017
Pevačica Emina Jahović nije bila ni punoletna kada se udala za Aladina Đulovića u Novom Pazaru, a razveli su se posle samo nekoliko meseci. Kako je izgledalo njihovo venčanje i brak, i da li se danas kaje zbog toga pogledajte u novoj epizodi emisije… »

Vesti dana »