Povezane vesti

Rafin ''pametni'' savet - Mitre, bolje ostani u svlačionici da ne dobiješ crveni...

Rafin ''pametni'' savet - Mitre, bolje ostani u svlačionici da ne dobiješ crveni...

Sportske.net 12.02.2017
Srpski reprezentativac juče je bio junak pobede Njukasla na gostovanju Vulverhemptonu, kojom su ''Svrake'' zadržale lidersku poziciju u Čempionšipu. Ipak, mnoge je iznanedilo zašto ga je Rafa Benitez zamenio u poluvremenu. Podsetimo, Njukasl je… »
Mitrović otkrio zašto ga je Benitez izveo na poluvremenu

Mitrović otkrio zašto ga je Benitez izveo na poluvremenu

Vesti online 12.02.2017
Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u finišu prvog poluvremena meča sa Volverhemptonom postigao je jedini gol za Njukasl, za velika tri boda, ali je odmah zatim ostao u svlačionici. Španski stručnjak Rafael Benitez odlučio je da zameni… »
Rafa otkrio: Benitez: Zaštitio sam Mitrovića, hteli su da ga isključe

Rafa otkrio: Benitez: Zaštitio sam Mitrovića, hteli su da ga isključe

Sportal blic 12.02.2017
Aleksandar Mitrović je ponovo heroj Njukasla! Opet su navijači “svraka” pevali čuveni hit “Mitro’s on fire”, a pobedu crno-belim protiv Vulverhemptona mladi napadač doneo je golom u samoj završnici prvog poluvremena. Ipak, Mitrović je na… »
Benitez otkrio zašto je zamenio Mitrovića na poluvremenu

Benitez otkrio zašto je zamenio Mitrovića na poluvremenu

Mozzart sport 12.02.2017
"Želeo sam da ga zaštitim", kaže Španac. Aleksandar Mitrović bio je u centru pažnje na utakmici između Vulverhemptona i Njukasla u kojoj su Svrake slavile na gostovanju s 1:0 (1:0). Mitrović je postigao gol u 45. minutu koji se na kraju pokazao… »

Vesti dana »