Povezane vesti

Marija Mali: Siniša mi se pohvalio da je organizovao rušenje 'nekih kolibica' u Savamali

Marija Mali: Siniša mi se pohvalio da je organizovao rušenje 'nekih kolibica' u Savamali

Nova ekonomija 13.02.2017
Pošto nije mogao drugačije da objasni poreklo 95 hiljada evra, Siniša i njegov advokat došli su na ideju da prikažu da sam ja našla novac posle smrti pokojnog oca, ispričala je u intervjuu za KRIK Marija Mali, supruga gradonačelnika Beograd… »
Novi protest Inicijative Ne da(vi)mo Beograd u sredu u 15 sati ispred Skupštine grada

Novi protest Inicijative Ne da(vi)mo Beograd u sredu u 15 sati ispred Skupštine grada

Nova ekonomija 13.02.2017
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd zakazala je novi protest za sredu u 15 časova ispred Skupštine grada. Aktivisti Inicijative zahtevaju da ostavka Siniše Malog, gradonačelnika Beograda bude prvi korak ka krivičnom procesuiranju njega i svih umešanih u… »
Premijer: Neće vam se dopasti odgovor o Malom

Premijer: Neće vam se dopasti odgovor o Malom

Danas 13.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić danas nije želeo da odgovara na pitanja o gradonačelniku Beograda Siniši Malom, već je reko da će novinari sutra dobiti detaljan, jasan i opširan odgovor, za koji nije siguran da će se svima dopasti. Siguran sam… »
Marija Mali za Krik: Siniša se hvalio organizacijom Savamale

Marija Mali za Krik: Siniša se hvalio organizacijom Savamale

N1 Info 13.02.2017
Bivša supruga gradonačelnika Beograda u intervjuu za KRIK otkriva da joj je Siniša Mali ispričao da je organizovao rušenje „nekih kolibica“ u Hercegovačkoj ulici u Savamali. Dan nakon bespravnog rušenja objekata u Hercegovačkoj ulici, Siniša… »
Pokret za preokret traži hitnu smenu gradonačelnika Beograda

Pokret za preokret traži hitnu smenu gradonačelnika Beograda

Novi magazin 13.02.2017
Pokret za preokret zatražio je danas da Skupština Beograda hitno smeni gradonačelnika Sinišu Malog i da se raspišu gradskih izbori jer je nedopustivo da glavni grad Srbije vodi osoba za čije se ime vezuju skandali "koje je već teško pobrojati"… »
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd zatražila hitnu ostavku Siniše Malog

Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd zatražila hitnu ostavku Siniše Malog

Nova ekonomija 13.02.2017
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd zatražila je danas hitnu ostavku gradonačelnika Beograda Siniše Malog i raspisivanje lokalnih gradskih izbora nakon što ga je bivša supruga Marija Mali optužila da je organizovao rušenje objekata u beogradskoj… »
Marija Mali: Siniša je organizovao rušenje u Savamali

Marija Mali: Siniša je organizovao rušenje u Savamali

Nedeljnik 13.02.2017
Gradonačelnik Beograda, prema izjavi njegove bivše supruge, nije očekivao da će slučaj "kao bomba" odjeknuti u medijima. Marija Mali, bivša supruga gradonačelnika Beograda, optužila je Sinišu Malog da stoji iza rušenja u Savamali koje se… »
Marija Mali: Siniša mi se pohvalio da je organizovao rušenje 'nekih kolibica' u Savamali

Marija Mali: Siniša mi se pohvalio da je organizovao rušenje 'nekih kolibica' u Savamali

Nova ekonomija 13.02.2017
Pošto nije mogao drugačije da objasni poreklo 95 hiljada evra, Siniša i njegov advokat došli su na ideju da prikažu da sam ja našla novac posle smrti pokojnog oca, ispričala je u intervjuu za KRIK Marija Mali, supruga gradonačelnika Beograd… »
Marija Mali: Siniša je organizovao rušenje u Savamali

Marija Mali: Siniša je organizovao rušenje u Savamali

SEEbiz 13.02.2017
BEOGRAD - Nakon razvoda od gradonačelnika Beograda, Marija Mali izgubila je starateljstvo nad decom. Prijavu koju je zbog fizičkog napada podnela protiv bivšeg supruga sud je odbacio, a otpuštena je i s posla. Tabloidi su je lažno optuživali, a ona… »
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd traži ostavku gradonačelnika

Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd traži ostavku gradonačelnika

Beta 13.02.2017
Inicijativa "Ne da(vi)mo Beograd" zatražila je danas hitnu ostavku gradonačelnika Beograda Siniše Malog i raspisivanje lokalnih gradskih izbora nakon što ga je bivša supruga Marija Mali optužila da je organizovao rušenje objekata u beogradskoj… »
Marija Mali: Siniša mi priznao da je organizovao rušenje u Savamali

Marija Mali: Siniša mi priznao da je organizovao rušenje u Savamali

Vesti online 13.02.2017
Bivša supruga gradonačelnika Beograda u intervjuu za KRIK otkriva da joj je Siniša Mali ispričao da je organizovao rušenje "nekih kolibica" u Hercegovačkoj ulici u Savamali. Dan nakon bespravnog rušenja objekata u Hercegovačkoj ulici, Siniša Mali… »
Bivša supruga Siniše Malog za KRIK: Muž mi se hvalio rušenjem u Savamali

Bivša supruga Siniše Malog za KRIK: Muž mi se hvalio rušenjem u Savamali

Radio 021 13.02.2017
Bivša supruga gradonačelnika Beograda za KRIK otkriva da joj je Siniša Mali ispričao da je organizovao rušenje "nekih kolibica" u Hercegovačkoj ulici u Savamali. U intervjuu za KRIK ona govori o ponašanju bivšeg supruga posle razvoda, ali i kako… »
Marija Mali za Krik: Siniša organizovao rušenje

Marija Mali za Krik: Siniša organizovao rušenje

Danas 12.02.2017
Mreža za istraživanje kriminala i korupcije Krik otkrila je večeras deo razgovora sa bivšom suprugom gradonačelnika Siniše Malog - Marijom, u kojem ona navodi da je on organizovao rušenje „nekih kolibica“ u Hercegovačkoj ulici u Savamali… »

Vesti dana »