Povezane vesti

Vučić kandidat SNS za predsednika Srbije

Vučić kandidat SNS za predsednika Srbije

Slobodna Evropa 14.02.2017
Predsedništvo Srpske nаpredne strаnke (SNS) je nа dаnаs održаnoj sednici odlučilo da za predsednikа Srbije, kаo svog kаndidаtа, istаkne Aleksаndrа Vučićа i tа odlukа donetа je jednoglаsno, saopšteno je iz SNS-a. "Predsednik Srpske… »
Vučić o kandidaturi za predsednika Srbije: Nastaviću da radim sa Nikolićem, a ne isključujem ni mogućnost parlamentarnih…

Vučić o kandidaturi za predsednika Srbije: Nastaviću da radim sa Nikolićem, a ne isključujem ni mogućnost parlamentarnih…

Telegraf 14.02.2017
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da će odluka da li ce on biti kandidat SNS na predsedničkim izborima biti doneta u petak na sednici Glavnog odbora. Posle odluke Predsedništva Srpske napredne stranke o kandidatu za predsednika Srbije, lider… »
Predsedništvo SNS: Vučić, jednoglasno

Predsedništvo SNS: Vučić, jednoglasno

Prva 14.02.2017
Vučić, jednoglasno - odluka je Predsedništva SNS, a glavni odbor stranke u petak bi trebalo da potvrdi njegovu kandidaturu za predsednika Srbije. Predsedništvo je odluku o kandidaturi lidera stranke, Aleksandra Vučića, donelo večeras jednoglasno i… »
Dačić pozdravio odluku naprednjaka o kandidaturi Vučića

Dačić pozdravio odluku naprednjaka o kandidaturi Vučića

Slobodna Evropa 14.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić pozdravio je odluku predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) da Aleksandar Vučić bude kandidat za predsednika Srbije. "Pozdravljam odluku Predsedništva SNS-a da Aleksandar Vučić bude… »
Vučić kandidat SNS-a za predsjednika Srbije

Vučić kandidat SNS-a za predsjednika Srbije

Al Jazeera 14.02.2017
Predsjedništvo Srpske napredne stranke donijelo jednoglasnu odluku na današnjem sastanku u Beogradu. Aleksandar Vučić bit će kandidat Srpske napredne stranke na predsjedničkim izborima, jednoglasno je danas odlučeno na sastanku Predsjedništva… »
LJAJIĆ: SDPS podržava Vučića, Vučićeva pobeda važna za reforme

LJAJIĆ: SDPS podržava Vučića, Vučićeva pobeda važna za reforme

Sandžak haber 14.02.2017
BEOGRAD – Vučeva pobeda je važna i zbog nastavka evropskih intergracija i zbog reformi, ocenio je večeras lider Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić i istakao da će ta stranka podržati lidera SNS kao zajedničkog kandidata vladajuće… »
Nikolić: Ako ide Vučić - dogovor je da izađem iz trke

Nikolić: Ako ide Vučić - dogovor je da izađem iz trke

N1 Info 14.02.2017
Uoči sednice Predsedništva SNS-a, aktuelni predsednik države Tomislav Nikolić nije želeo da otkrije da li su on i aktuelni premijer, postigli dogovor ko od njih dvojice ulazi u izbornu trku. Tvrdio je samo jedno: jedan drugome neće biti… »
Palma: Dačić i ja ćemo podržati Vučića

Palma: Dačić i ja ćemo podržati Vučića

Srbija danas 14.02.2017
Marković je rekao da je odluka Predsedništva SNS da kandiduje Vučića bila očekivana. Jedinstvena Srbija i Socijalistička partija Srbije podržaće lidera Srpske napredne stranke Aleksandra Vučića kao zajedničkog kandidata vladajuće koalicije na… »
Palma: Dačić i ja ćemo podržati Vučića

Palma: Dačić i ja ćemo podržati Vučića

Telegraf 14.02.2017
Pošto se kandidovao Vučić za predsednika Srbije, Dačić i ja, i naše partije, podržaće najboljeg kandidata - poručio je Marković. Jedinstvena Srbija i Socijalistička partija Srbije podržaće lidera Srpske napredne stranke Aleksandra Vučića… »
Jedina logična odluka: Dačić o kandidaturi Vučića

Jedina logična odluka: Dačić o kandidaturi Vučića

Telegraf 14.02.2017
Vučićevpm pobedom kao zajedničkog kandidata garantuje se politička stabilnost Srbije u narednom periodu - istakao je Dačić. Potpredsednik Vlade Srbije i predsednik SPS Ivica Dačić pozdravio je večeras odluku Predsedništva SNS da Aleksandar… »
Aleksandar Vučić kandidat za predsednika Srbije!

Aleksandar Vučić kandidat za predsednika Srbije!

Srbija danas 14.02.2017
Odlučeno! Predsedništvo SNS jednoglasno se večeras izjasnilo da kandidat za predsednika Srbije bude Aleksandar Vučić. To je novinare po izlasku iz sale obavestio Nebojša Stefanović: - Vučić, jednoglasno, rekao je Stefanović na pitanja prisutnih… »
Nikolić: Večeras ili sutra odluka o kandidatu SNS

Nikolić: Večeras ili sutra odluka o kandidatu SNS

Glas Zapadne Srbije 14.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da će gradjani večeras od premijera Aleksandra Vučića saznati ko će biti kandidat Srpske napredne stranke (SNS) za predsednika Srbije ili će to saznati sutra. "Mislim da smo skoro sve dogovorili… »
Nikolić: Vučić će reći ko će biti kandidat za predsednika

Nikolić: Vučić će reći ko će biti kandidat za predsednika

Slobodna Evropa 14.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da će gradjani večeras od premijera Aleksandra Vučića saznati ko će biti kandidat Srpske napredne stranke (SNS) za predsednika Srbije ili će to saznati sutra. "Mislim da smo skoro sve dogovorili… »
Nikolić: Gradjani će večeras od Vučića saznati ko je predsednički kandidat SNS-a

Nikolić: Gradjani će večeras od Vučića saznati ko je predsednički kandidat SNS-a

Beta video 14.02.2017
BEOGRAD-.Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da će gradjani večeras od premijera Aleksandra Vučića saznati ko će biti kandidat Srpske napredne stranke (SNS) za predsednika Srbije ili će to saznati sutra.``Mislim da smo skoro sve… »
Nikolić: Mislim da smo skoro sve dogovorili, Vučić saopštava

Nikolić: Mislim da smo skoro sve dogovorili, Vučić saopštava

N1 Info 14.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da će građani od premijera Aleksandra Vučića večeras ili sutra saznati ko će biti kandidat Srpske napredne stranke (SNS) za predsednika Srbije. Izvor: N1 "Mislim da smo skoro sve dogovorili. Možda… »
Nikolić: Građani će večeras od Vučića saznati ko je predsednički kandidat SNS-a

Nikolić: Građani će večeras od Vučića saznati ko je predsednički kandidat SNS-a

Srbija danas 14.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da će građani večeras od premijera Aleksandra Vučića saznati ko će biti kandidat Srpske napredne stranke (SNS) za predsednika Srbije ili će to saznati sutra. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić… »

Vesti dana »