Povezane vesti
Dolonc završila igračku karijeru
Novi magazin 14.02.2017
Naturalizovana srpska teniserka Vesna Dolonc saopštila je da zbog povrede stopala završava igračku karijeru i da se okreće trenerskom poslu, preneo je danas Teniski savez Srbije. "Dragi prijatelji, želim da objavim da, nažalost, završavam svoju… »
Posle mononukleoze: Vesna Dolonc završila karijeru: Idem u trenere
Sportal blic 14.02.2017
Posle Ane Ivanović, još jedna naša teniserka je rešila da završi karijeru. U 27. godini, Vesna Dolonc odlazi u penziju. Foto: K. Kamenov / RAS Srbija Vesna Dolonc - Posle duge borbe sa mononukleozom izgledalo je da ponovo mogu da igram, ali onda su… »
Vesti dana »
![Na zapadu Srbije sneg pada duže od 12 časova, nema problema u saobraćaju](https://nstatic.net/597/39000597oregyi.jpg)
Na zapadu Srbije sneg pada duže od 12 časova, nema problema u saobraćaju
RTV pre 4 satijoš 23 povezane
![(BLOG) Glumci održali protest u Novom Sadu, niški studenti se spremaju za 1. mart](https://nstatic.net/923/39002923lpjzpp.jpg)
(BLOG) Glumci održali protest u Novom Sadu, niški studenti se spremaju za 1. mart
N1 Info pre 7 minutajoš 21 povezana
![Studenti snimali film, vlast ih optužila da spremaju haos i lažiraju saobraćajne incidente](https://nstatic.net/112/39001112ixqkvz.jpg)
Studenti snimali film, vlast ih optužila da spremaju haos i lažiraju saobraćajne incidente
Nedeljnik pre 7 satijoš 7 povezanih