Povezane vesti

Više me je strah šta će Vučić sada da uradi nego Nikolić

Više me je strah šta će Vučić sada da uradi nego Nikolić

Vesti online 17.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je za RTS da posle objave kandidature Tomislava Nikolića za predsednika Srbije sada ima veći strah "šta će Vučić da uradi nego Nikolić". Dačić kaže… »
Dačić o Nikoliću: Ko je lud da ide za gubitnikom?

Dačić o Nikoliću: Ko je lud da ide za gubitnikom?

Telegraf 17.02.2017
U politici vas ništa ne sme iznenaditi. Mene ovo nije iznenadilo jer sam dugo u politici. Ovde nema odustajanja. Oni koji poznaju Vučića sigurno s njim ne bi tako razgovarali. Predsednik SPS-a i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je… »
Vučić: Hteli su i izlazim im na crtu

Vučić: Hteli su i izlazim im na crtu

Danas 17.02.2017
Nikolić i Vučić su danas oko 15 časova razgovarali telefonom. Glavni odbor Srpske napredne stranke jednoglasno je glasao da Aleksandar Vučić bude kandidat za predsednika na izborima. U Sava centru je, iza zatvorenih vrata održana sednica Glavnog… »
Sledeće nedelje i o parlamentarnim izborima

Sledeće nedelje i o parlamentarnim izborima

Dnevnik 17.02.2017
Članica Predsedništva SNS-a i predsednica Narodne skupštine Maja Gojković najavila je da će sledeće sedmice biti odlučeno da li će, osim predsedničkih izbora, biti. održani i parlamentarni ili neki drugi. – Sledeće nedelje će se odlučiti… »
Atomski udar na Vučića

Atomski udar na Vučića

Vesti online 17.02.2017
Političke turbulencije u vrhu srpske vlasti koje je uoči Dana državnosti pokrenuo premijer Aleksandar Vučić najavom da će se kandidovati za predsednika Srbije, kulminirale su u večeri na Sretenje kada su kao bomba odjeknula saznanja ruskog… »
Dačić: Nije SNS Kolo milosrdnih sestara, da ispunjava želje

Dačić: Nije SNS Kolo milosrdnih sestara, da ispunjava želje

Blic 17.02.2017
Aleksandar Vučić će pobediti u prvom krugu bez obzira na to da li će Tomislav Nikolić ući u izbornu trku ili neće, uveren je lider SPS Ivica Dačić, koji ističe da SNS nije Kolo milosrdnih sestara da ispunjava bilo čije, pa i Nikolićeve želje… »
Sednicom Glavnog odbora predsedava Vučević, Vučić stiže na kraj

Sednicom Glavnog odbora predsedava Vučević, Vučić stiže na kraj

Blic 17.02.2017
Potpredsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević predsedavaće danas popodne sednicom Glavnog odbora stranke, na kojoj bi trebalo da bude doneta odluka o jednoglasnom predlogu Predsedništva stranke da Aleksandar Vučić bude kandidat na izborima za… »
Maja Gojković: Sledeće sedmice - odluka koji su sve izbori pred nama

Maja Gojković: Sledeće sedmice - odluka koji su sve izbori pred nama

Blic 17.02.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će sledeće sedmice biti odlučeno da li će, pored predsedničkih, biti održani još neki izbori. Gojković je istakla da je sigurna da će Glavni odbor SNS danas potvrditi predlog… »
Gojkovićeva donosi odluku: Sledeće nedelje ćemo znati da li nas čekaju i parlamentarni izbori

Gojkovićeva donosi odluku: Sledeće nedelje ćemo znati da li nas čekaju i parlamentarni izbori

Pravda 17.02.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će sledeće sedmice biti odlučeno da li će, pored predsedničkih, biti održani još neki izbori. Gojković je istakla da je sigurna da će Glavni odbor SNS danas potvrditi predlog… »
Todorović: Iznenađen sam odlukom Nikolića

Todorović: Iznenađen sam odlukom Nikolića

RTS 17.02.2017
Član Predsedništva SNS-a Milun Todorović rekao je da je iznenađen informacijom da je aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio da se ponovo kandiduje na tu funkciju. "Predsedništvo SNS je predložilo da Aleksandar Vučić bude kandidat za… »
Koji su sve izbori pred nama? Odluka - sledeće nedelje

Koji su sve izbori pred nama? Odluka - sledeće nedelje

Telegraf 17.02.2017
Sledeće sedmice biće odlučeno da li će, pored predsedničkih, biti održani još neki izbori. Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će sledeće sedmice biti odlučeno da li će, pored predsedničkih, biti održani još… »
U SNS vole Nikolića, ali glasaće za Vučića?

U SNS vole Nikolića, ali glasaće za Vučića?

Vesti online 17.02.2017
Iz Kabineta predsednika Srbije još uvek nema zvanične potvrde niti demantija medijskih navoda da će se Tomislav Nikolić ponovo kandidovati za predsedničku trku. U međuvremenu, Vučićevi ministri pozvali su Nikolića da se javno izjasni o tome da li… »
Mihajlovićeva uoči sednice Glavnog odbora: Danas je dobar dan za SNS, biramo pobedničkog kandidata

Mihajlovićeva uoči sednice Glavnog odbora: Danas je dobar dan za SNS, biramo pobedničkog kandidata

Kurir 17.02.2017
BEOGRAD - “Danas je dobar dan za SNS, jer će stranka danas na sednici Glavnog odbora izabrati Aleksandra Vučića za predsedničkog kandidata i uverena sam da danas Srbija dobija pobedničkog kandidata”, poručila je potpredsednica Vlade Srbije i… »
Dačić: Strah me je da se Vučić ne predomisli

Dačić: Strah me je da se Vučić ne predomisli

Mondo 17.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da posle najave kandidature Tomislava Nikolića za predsednika Srbije, ima veći strah "šta će Aleksandar Vučić da uradi" nego Nikolić. Foto: YouTube Ona je dodao da ne očekuje da… »
Radomir Nikolić za Vučića: Znam šta je stranačka disciplina

Radomir Nikolić za Vučića: Znam šta je stranačka disciplina

Radio 021 17.02.2017
Funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) i sin predsednika Srbije Tomislava Nikolića, Radomir Nikolić potvrdio je da je glasao da kandidat te partije za predsednika Srbije bude Aleksandar Vučić. On je naveo da je taj stav izneo na sednici vrha stranke… »
Todorović: Iznenađen sam odlukom Nikolića, Vučić je pravi kandidat

Todorović: Iznenađen sam odlukom Nikolića, Vučić je pravi kandidat

Glas Zapadne Srbije 17.02.2017
Čačak - Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Milun Todorović, izjavio je danas da je iznenađen informacijom da je aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić, odlučio da se ponovo kandiduje na tu funkciju. "Predsedništvo SNS je… »
Radomir Nikolić glasao za Vučića: Znam šta je disciplina

Radomir Nikolić glasao za Vučića: Znam šta je disciplina

N1 Info 17.02.2017
Radomir Nikolić, funkcioner Srpske napredne stranke (SNS), gradonačelnik Kragujevca i sin predsednika Srbije Tomislava Nikolića, potvrdio je za Večernje novosti da je na sednici predsedništva stranke glasao da Aleksandar Vučić bude kandidat za… »
Odbori SNS sa juga Srbije podržali Vučića

Odbori SNS sa juga Srbije podržali Vučića

Južne vesti 17.02.2017
Iako je Predsedništvo Srpske napredne stranke jednoglasno odlučilo da njihov kanidat za predsednika Srbije bude Aleksandar Vučić, iznenada je, zasada nezvanično, svoju kandidaturu najavio i Tomislav Nikolić, jedan od osnivača SNS. Ipak, odbori SNS… »
Vučić ne pristaje na ucene

Vučić ne pristaje na ucene

Politika 17.02.2017
Predsedništvo SNS-a odbilo je predlog predsednika Srbije. – Zorana Mihajlović za naš list kaže da nikakvi pritisci ne mogu uticati na premijera. Politički zemljotres koji je aktuelni predsednik Srbije izazvao nezvaničnom najavom da će se ipak… »
Analiza predsedničkih izbora: Vučić pobeđuje u drugom krugu

Analiza predsedničkih izbora: Vučić pobeđuje u drugom krugu

Kurir 17.02.2017
Aktuelni šef države može da računa na desetak odsto glasova i izvesnije je da lideru SNS protivkandidat bude Jeremić, kažu analitičari. Odlukom da se uključi u predsedničku trku aktuelni šef države Tomislav Nikolić neće izazvati nikakav… »
Nikolić za "Novosti": Čekam dogovor, nikada ne gazim svoju reč

Nikolić za "Novosti": Čekam dogovor, nikada ne gazim svoju reč

Večernje novosti 17.02.2017
I dalje čekam dogovor sa Vučićem. Pre toga neću doneti nikakvu odluku i svojim izjavama neću nikoga da stavljam pred svršen čin, rekao je za "Novosti" predsednik Srbije Tomislav Nikolić. I DALjE čekam dogovor sa Aleksandrom Vučićem. Pre toga… »
Dačić: Pitanje vanrednih izbora nije otvoreno

Dačić: Pitanje vanrednih izbora nije otvoreno

Radio 021 17.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da pitanje vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji nije otvoreno, a o navodima da će se predsednik Srbije Tomislav Nikolić kandidovati i na predstojećim predsedničkim izborima rekao… »
Dačić: Nema podele u SNS-u, niko nije lud da ide za gubitnikom

Dačić: Nema podele u SNS-u, niko nije lud da ide za gubitnikom

RTS 17.02.2017
Nije otvoreno pitanje parlamentarnih izbora, kaže za RTS lider socijalista Ivica Dačić. Povodom navodne kandidature Tomislava Nikolića za predsednika, tvrdi da nema podela u SNS-u i da niko nije lud da ide za gubitnikom. Svi idu za pobednikom… »
Kolumna "Blica": Nikolićeva cena

Kolumna "Blica": Nikolićeva cena

Blic 17.02.2017
Nije se aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić kandidovao za drugi mandat, a kad će i da li će - to je još neizvesno. Izvesno je samo da je Nikolić prvi najavio želju i nameru da bude kandidat Srpske napredne stranke, čime je poručio… »
Dačić: Vučić je razočaran, strah me je šta će da uradi!

Dačić: Vučić je razočaran, strah me je šta će da uradi!

Pravda 17.02.2017
Predsednik SPS-a i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da nakon objave kandidature Tomislava Nikolića za predsednika Srbije sada ima veći strah “šta će Vučić da uradi nego Nikolić”. Dačić kaže da zasad nema potvrde, ali… »
Dačić: Pitanje vanrednih parlamentarnih izbora nije otvoreno

Dačić: Pitanje vanrednih parlamentarnih izbora nije otvoreno

N1 Info 17.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da pitanje vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji nije otvoreno, a o nezvaničnim navodima da će se predsednik Srbije Tomislav Nikolić kandidovati i na predstojećim predsedničkim… »
Dačić: Nije otvoreno pitanje parlamentarnih izbora

Dačić: Nije otvoreno pitanje parlamentarnih izbora

Novi magazin 17.02.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da pitanje vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji nije otvoreno, a o nezvaničnim navodima da će se predsednik Srbije Tomislav Nikolić kandidovati i na predstojećim… »
Dačić: Nema podele u SNS-u, niko nije lud da ide za gubitnikom

Dačić: Nema podele u SNS-u, niko nije lud da ide za gubitnikom

Glas Zapadne Srbije 17.02.2017
Nije otvoreno pitanje parlamentarnih izbora, kaže lider socijalista Ivica Dačić. Povodom navodne kandidature Tomislava Nikolića za predsednika kaže da nema podela u SNS-u i da niko nije lud da ide za gubitnikom. Svi idu za pobednikom, poručuje… »
Dačić odlučno podržava Vučića: Tomo, doviđenja, vidimo se u nekom drugom filmu!

Dačić odlučno podržava Vučića: Tomo, doviđenja, vidimo se u nekom drugom filmu!

Kurir 17.02.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik SPS Ivica Dačić ponovio je danas da Aleksandar Vučić nipošto ne sme odustati od kandidature na predsedničkim izborima, jer kako je naveo, od toga zavisi budućnost cele Srbije. Dačić je istakao da je… »

Vesti dana »