Povezane vesti

Dačić poziva Nikolića da se povuče

Dačić poziva Nikolića da se povuče

Politika 18.02.2017
Nikolić kaže da niko i nikada neće imati potrebu da SNS i Aleksandra Vučića brani od njega, a Ivica Dačić poručuje Nikoliću da će osvojiti najmanje glasova na izborima ako se kandiduje. – Boris Tadić i LDP pozivaju na dogovor Vuka Jeremića i… »
Socijalisti uz Vučića

Socijalisti uz Vučića

Večernje novosti 18.02.2017
Glavni odbor SPS podržao premijerovu kandidaturu. GLAVNI odbor SPS jednoglasno je u subotu podržao Aleksandra Vučića kao zajedničkog kandidata vladajuće koalicije za predsednika Srbije. - Vučić ne dobija samo našu podršku, on je i naš… »
Ja mislim kao i svi socijalisti: Predsednik SPS iz Obrenovca podneo ostavku!

Ja mislim kao i svi socijalisti: Predsednik SPS iz Obrenovca podneo ostavku!

Kurir 18.02.2017
BEOGRAD - Predsednik Opštinskog odbora SPS u Obrenovcu Dragoslav Mršević podneo je danas ostavku na tu funkciju zbog odluke socijalista da podrže Aleksandra Vučića kao kandidata za predsednika Srbije. "Podneo sam ostavku jer preovlađuje… »
SPS za Vučića

SPS za Vučića

Danas 18.02.2017
Glavni odbor Socijalističke partije Srbije (SPS) danas je podržao Aleksandra Vučića za predsedničkog kandidata jer je to, kako je rekao, lider SPS Ivica Dačić najbolje za Srbiju. Potrebno je da naš brod mirno plovi u luku, rekao je Dačić na… »
Ekskluzivno Ružić i Mrkonjić bojkotovali glasanje SPS za podršku Vučiću!

Ekskluzivno Ružić i Mrkonjić bojkotovali glasanje SPS za podršku Vučiću!

Kurir 18.02.2017
Potpredsednik SPS Branko Ružić i Milutin Mrkonjić nisu došli na današnju sednicu Glavnog odbora SPS! Upravo oni su socijalisti koji su imali najviše okršaja sa naprednjacima! Na sednici se glasalo o tome koga će stranka podržati na predstojećim… »
Dačić: Ne znam odakle ideja da Tomislav Nikolić bude premijer? Ko je to rekao?

Dačić: Ne znam odakle ideja da Tomislav Nikolić bude premijer? Ko je to rekao?

Nova ekonomija 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić, na pitanje novinarke N1 kako komentariše ideju da Tomislav Nikolić bude premijer, kaže da ne zna odakle ta ideja. "Pa ne znam odakle ta ideja? Ko je to rekao?", rekao je Dačić. Na pitanje da li je on sledeći premijer, rekao… »
SPS podržao Vučićevu kandidaturu za predsednika Srbije

SPS podržao Vučićevu kandidaturu za predsednika Srbije

Slobodna Evropa 18.02.2017
Glavni odbor Socijalističke partije Srbije (SPS) doneo je danas u Beogradu odluku da kandidat SPS za predsednika Srbije bude lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić. Glasanje na sednici u Centru Sava bilo je javno i obavljeno je odmah po… »
"Svi za jednog, jedan za sve": SPS podržao Vučića; Dačić: Ko je protiv neka se vrati u "mišju rupu"

"Svi za jednog, jedan za sve": SPS podržao Vučića; Dačić: Ko je protiv neka se vrati u "mišju rupu"

Blic 18.02.2017
Glavni odbor SPS odlučio je danas da kandidat njhove stranke na predsedničkim izborima bude lider SNS Aleksandar Vučić. Predsednik socijalista rekao je da Vučić ne dobija samo podršku socijalista za kandidaturu, već da ga ta stranka smatra svojim… »
Dačić bahato vređa tomine: Ko je takva budala da ide za Nikolićem

Dačić bahato vređa tomine: Ko je takva budala da ide za Nikolićem

Kurir 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić danas je na sednici Glavnog odbora te stranke poručio da niko nije budala da ide za gubitnicima. "Vučić će pbediti zato što smo ga mi podržali, a mi ne podržavamo gubitnike. Ko je budala da ide za gubitnikom, pa niko!"… »
Hit video sa glasanja socijalista za Vučića: Član SPS maše da ima nešto protiv! Dačić: Znači nema...

Hit video sa glasanja socijalista za Vučića: Član SPS maše da ima nešto protiv! Dačić: Znači nema...

Kurir 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić danas je na sednici Glavnog odbora te stranke potpuno ignorisao člana partije koji je glasao protiv Aleksandra Vučića kao zajedničkog kandidata na predsedničkim izborima! Naime, lider socijalista je na kraju svog obraćanja… »
Ona je na sednici SPS-a jedina glasala protiv Vučića: Evo zašto!

Ona je na sednici SPS-a jedina glasala protiv Vučića: Evo zašto!

Vesti online 18.02.2017
Članica SPS Plamenka Laćarac glasala je protiv odluke Glavnog odbora SPS da podrži kandidaturu Aleksandra Vučića na predsedničkim izborima, i time je bila jedini glas protiv. Ona je navela da SPS treba da ima svog kandidata, a ovakva odluka može da… »
Dačić: Odakle ideja o Nikoliću premijeru, ko je to rekao?

Dačić: Odakle ideja o Nikoliću premijeru, ko je to rekao?

N1 Info 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić, na pitanje novinarke N1 kako komentariše ideju da Tomislav Nikolić bude premijer, kaže da ne zna odakle ta ideja. Izvor: N1 "Pa ne znam odakle ta ideja? Ko je to rekao?", rekao je Dačić za N1. Na pitanje da li je on sledeći… »
Dačić: Nikolić da se časno povuče, niko ne ide za gubitnikom

Dačić: Nikolić da se časno povuče, niko ne ide za gubitnikom

Blic 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić poručio je danas aktuelnom predsedniku Tomislavu Nikoliću da se na vreme časno povuče, ili će, ističe, biti kandidat sa najmanje glasova u istoriji. - Niko ne ide za gubintikom - rekao je Dačić na sednici Glavnog odbora… »
SPS za Vučića, Dačić: Nikolić treba da se časno povuče

SPS za Vučića, Dačić: Nikolić treba da se časno povuče

Radio 021 18.02.2017
Glavni odbor Socijalističke partije Srbije usvojio je jednoglasno predlog da zajednički kandidat na predsedničkim izborima bude lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić. Lider SPS Ivica Dačić poručio je na sednici odbora da se ta stranka… »
SPS prelomio: Vučić kandidat socijalista za predsednika Srbije

SPS prelomio: Vučić kandidat socijalista za predsednika Srbije

Kurir 18.02.2017
BEOGRAD - Glavni odbor Socijalističke partije Srbije (SPS) doneo je danas odluku da kandidat SPS za predsednika Srbije bude lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić. Glasanje na sednici u Centru Sava bilo je javno i obavljeno je odmah po… »
Glavni odbor SPS podržao Vučića, jedan glas protiv

Glavni odbor SPS podržao Vučića, jedan glas protiv

N1 Info 18.02.2017
Glavni odbor Socijalističke partije Srbije podržao je kandidaturu aktuelnog premijera Aleksandra Vučića za predsednika Srbije, sa jednim glasom protiv. Lider stranke Ivica Dačić je rekao da je Vučić "zajednički kandidat", i da nisu ni… »
Dačić o mestu premijera: Mislim da je potpuna glupost da o tome sada razgovaramo

Dačić o mestu premijera: Mislim da je potpuna glupost da o tome sada razgovaramo

BK TV 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić, na pitanje novinarke N1 kako komentariše ideju da Tomislav Nikolić bude premijer, kaže da ne zna odakle ta ideja. "Pa ne znam odakle ta ideja? Ko je to rekao?", rekao je Dačić za N1. Na pitanje da li je on sledeći premijer… »
Glavni odbor SPS jednoglasno: Vučić je i kandidat socijalista

Glavni odbor SPS jednoglasno: Vučić je i kandidat socijalista

BK TV 18.02.2017
Glavni odbor SPS odlučio je danas da kandidat njhiove stranke na predsedničkim izborima bude lider SNS Aleksandar Vučić. Predsednik socijalista rekao je da Vučić ne dobija samo podršku socijalista za kandidaturu, već da ga ta stranka smatra svojim… »
Dačić oštro: "Nikolić da se časno povuče, niko ne ide za gubitnikom!"

Dačić oštro: "Nikolić da se časno povuče, niko ne ide za gubitnikom!"

Pravda 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić naveo je da ga ne bi iznenadilo da se na predsedničkim izborima kandiduje Tomislav Nikolić. Međutim, on je rekao da savetuje Nikoliću da se dogovori sa Aleksandrom Vučićem. - Vučić je taj koji uživa podršku naroda, svaka… »
Plamenka "zapalila" GO SPS: Ko je glas protiv Vučića?

Plamenka "zapalila" GO SPS: Ko je glas protiv Vučića?

N1 Info 18.02.2017
Članica SPS Plamenka Laćarac glasala je protiv odluke Glavnog odbora SPS da podrži kandidaturu Aleksandra Vučića na predsedničkim izborima, i time je bila jedini glas protiv. Kaže za N1, SPS treba da ima svog kandidata, a ovakva odluka može da… »
Dačić: Odakle ideja o Nikoliću premijeru, ko je to rekao?

Dačić: Odakle ideja o Nikoliću premijeru, ko je to rekao?

Blic 18.02.2017
Lider SPS Ivica Dačić, na pitanje novinarke N1 kako komentariše ideju da Tomislav Nikolić bude premijer, kaže da ne zna odakle ta ideja. "Pa ne znam odakle ta ideja? Ko je to rekao?", rekao je Dačić za N1. Na pitanje da li je on sledeći premijer… »
Novosti saznaju Nikolić izgubio podršku Moskve

Novosti saznaju Nikolić izgubio podršku Moskve

Večernje novosti 18.02.2017
Svih 600 članova glavnog odbora naprednjaka jednoglasno odlučilo da njihov lider bude kandidat za poziciju predsednika Srbije. LIDER naprednjaka Aleksandar Vučić u petak je prihvatio jednoglasnu odluku Glavnog odbora stranke da uđe u predsedničku… »

Vesti dana »