Povezane vesti

Jeremić bi mogao profitirati od svađe Vučića i Nikolića

Jeremić bi mogao profitirati od svađe Vučića i Nikolića

SEEbiz 18.02.2017
BEOGRAD - Jednoglasnom odlukom Glavnog odbora SNS Aleksandar Vučić je zvanično postao kandidat stranke na predsedničkim izborima. Sadašnji predsednik Srbije Tomislav Nikolić i dalje ima status nezvaničnog kandidata. Najavom kandidature Nikolić je… »
Političari na nogama uoči predsedničkih izbora: Srbi sa KiM jednoglasno uz Vučića

Političari na nogama uoči predsedničkih izbora: Srbi sa KiM jednoglasno uz Vučića

Kurir 18.02.2017
Aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić najverovatnije neće odustati od kandidature za još jedan mandat, iako je Glavni odbor SNS izabrao aktuelnog premijera Aleksandra Vučića za predsedničkog kandidata, a on kandidaturu prihvatio. Vest je… »
Nikolić ne odustaje: Vučiću, vrati mi stranku! Tražim samo ono što sam ti dao

Nikolić ne odustaje: Vučiću, vrati mi stranku! Tražim samo ono što sam ti dao

Kurir 18.02.2017
Mislim da je Vučić ipak odlučio da se ne dogovorimo, rekao predsednik Srbije za Sputnjik. Aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić najverovatnije neće odustati od kandidature za još jedan mandat! On je to rekao u intervjuu Sputnjiku, gde je naveo… »
Kako će izgledati politički put Nikolića?

Kako će izgledati politički put Nikolića?

Danas 18.02.2017
Tomislav Nikolić je nezvaničnom najavom da će se samostalno kandidovati za predsedničke izbore pokazao da očekuje "izdašnu kompenzaciju" od aktuelnog premijera Aleksandra Vučića, ocenjuju za Danas stručnjaci za politička pitanja. Dok pojedini… »

Vesti dana »