Povezane vesti

Janković: Dosta je poniženja, obećavam da me se nećete stideti

Janković: Dosta je poniženja, obećavam da me se nećete stideti

Novi magazin 19.02.2017
Kandidat za predsednika Srbije Saša Janković izjavio je u Beogradu pred punom Halom sportova da je dosta poniženja, da Srbija nije družina niti bratija, a da insititucije nisu krpe. "Mi smo sposobni, pristojni ljudi a ne podanici. Dosta je… »
Šok intervju Saše jankovića: Vučić, Nikolić i Šešelj hoće da sahrane Srbiju!

Šok intervju Saše jankovića: Vučić, Nikolić i Šešelj hoće da sahrane Srbiju!

Kurir 19.02.2017
Nepojmljivo je da aktuelnog predsednika države nazivaju stranim plaćenikom i da državni funkcioneri iz njegove stranke tvrde da ruši zemlju. Neko za to treba da odgovara - ili on ili oni. Ali mi nemamo državu, poručuje Saša Janković, koji danas i… »
Janković: Nikolić trguje, stranka ga napada, a građani zastrašeni

Janković: Nikolić trguje, stranka ga napada, a građani zastrašeni

Radio 021 19.02.2017
Budući kandidat za predsednika Srbije Saša Janković ocenio je da aktuelni šef države Tomislav Nikolić ne nastupa s principijelnih pozicija, već trguje, ali da mu je ipak neshvatljivo da ga u vladinim tabloidima i iz vladajuće stranke nazivaju… »
Janković oštro: "Nepojmljiv je obračun sa predsednikom preko tabloida!"

Janković oštro: "Nepojmljiv je obračun sa predsednikom preko tabloida!"

Pravda 19.02.2017
Budući kandidat za predsednika Saša Janković ocenio je da aktuelni šef države Tomislav Nikolić ne nastupa s principijelnih pozicija, već da trguje. Ipak, kako kaže, neshvatljivo mu je da ga u vladinim tabloidima i iz vladajuće stranke nazivaju… »
Janković: Nikolić trguje, Vučić ne zna šta je država

Janković: Nikolić trguje, Vučić ne zna šta je država

N1 Info 19.02.2017
Budući kandidat za predsednika Srbije Saša Janković ocenio je da aktuelni šef države Tomislav Nikolić ne nastupa s principijelnih pozicijam već trguje, ali da mu je, ipak, neshvatljivo da ga u vladinim tabloidima i iz vladajuće stranke nazivaju… »

Vesti dana »