Povezane vesti

Velika frka na Banjici: Everton u klinču sa navijačima Rada! (video)

Velika frka na Banjici: Everton u klinču sa navijačima Rada! (video)

Mozzart sport 19.02.2017
Opšti metež i neprijatne scene po završetku meča na Banjici. Prvo prolećno kolo i prvi veliki skandal. I to nepotreban. Sve je pucalo od borbe i žestokih duela tokom meča između Građevinara i crno-belih, a onda je jedan fitilj zapalio požar… »
Nikolić: Ružne scene

Nikolić: Ružne scene

Mozzart sport 19.02.2017
"Pojma nemam šta se tačno dešavalo, bio sam na centru pa nisam najbolje video. Takve stvari zanimaju svakoga, ali mene ne previše. Oba tima su se pozdravila sportski u svlačionici, baš kao i čelnici klubova", kaže strateg crno-belih. Trener… »
Nikolić o slučaju Everton: Moraju da se znaju uzroci i posledice... Sve je jasno

Nikolić o slučaju Everton: Moraju da se znaju uzroci i posledice... Sve je jasno

Mozzart sport 19.02.2017
“Nemojte samo vi da mu sudite“, zamolio je trener Partizana. Minimalac crno-belih na prolećnoj premijeri, ali igra i pobednički gol Uroša Đurđevića ostaće u senci nemilih scena po završetku utakmice. Nije bilo baš najjasnije šta se tačno… »
Oglasio se Everton: Napadali me, umesto da me štite

Oglasio se Everton: Napadali me, umesto da me štite

Mozzart sport 19.02.2017
“Bio sam u grotlu ljudi bez emocija“, kaže Partizanov Brazilac. Posle skandaloznih dešavanja na koncu 22. kola Superlige Srbije, kad se u centru pažnje našao Everton Luiz, koga su navijači Rada vređali na rasnoj osnovi, a on im uzvratio… »
Everton: Zavoleo sam Srbiju, zato sam plakao

Everton: Zavoleo sam Srbiju, zato sam plakao

Mondo 19.02.2017
Fudbaler Partizana rekao da nije mogao da zadrži suze i emocije posle rasističkih skandiranja navijača Rada. "Zavoleo sam Srbiju i vaš narod, suze su same teke", rekao Everton Luiz. Povodom svega što se u nedelju posle podne događalo na Banjici… »
Everton srednjim prstom odgovorio na rasističke krike (video)

Everton srednjim prstom odgovorio na rasističke krike (video)

Sportski žurnal 19.02.2017
Skandal na Banjici po završetku malog gradskog derbija: Everton Luiz je otišao do južne tribine i navijačima Rada pokazao srednji prst, kao odgovor što su ga u drugom poluvremenu nekoliko puta vređali na rasnoj osnovi! Sporadični majmunski krici… »
Šta je rekao "karioka" za rasističke napade navijača Rada?

Šta je rekao "karioka" za rasističke napade navijača Rada?

Vesti online 19.02.2017
Sramne scene na Banjici. Na meti "Junajted forsa", navijača Partizana, našao se Brazilac Everton Luiz. Vezista Partizana je želeo da se obračuna sa domaćim navijačima, a teren je napustio u suzama. Posle meča je rekao da voli Srbiju, ali da ovakve… »
Gorka poruka evertona luiza: Predrasude ubijaju inteligenciju i postojanje, otrovne su! (foto)

Gorka poruka evertona luiza: Predrasude ubijaju inteligenciju i postojanje, otrovne su! (foto)

Hot sport 19.02.2017
Posle današnjeg incidenta na utakmici između Rada i Partizana, oglasio se i glavni akter rasističkih napada, Everton Luiz. Sraman skandal koji se danas desio na Banjici još jednom je pokazao sumornu stvarnost srpskog fudbala i mentaliteta ovdašnjih… »
Javio se leo: Brate moj, u ovome smo zajedno – tužno je što još uvek ima rasizma (foto)

Javio se leo: Brate moj, u ovome smo zajedno – tužno je što još uvek ima rasizma (foto)

Hot sport 19.02.2017
Fudbalska vest dana nije pobeda Partizana nad Radom, već skandal nakon meča. Pred kraj duela dveju ekipa na Banjici, grupa ‘Junajted Fors’ je počela da rasističkim porukama provocira Evertona Luiza, čiji je bes eskalirao nakon utakmice. SKANDAL… »
Oglasio se Leonardo, podrška ''bratu'' Evertonu!

Oglasio se Leonardo, podrška ''bratu'' Evertonu!

Sportske.net 19.02.2017
Nedugo posle današnjih rasističkih uvreda kojima je bio izložen Everton Luiz, reagovao je i njegov zemljak i saigrač Leonardo. Partizan je uspešno započeo drugi deo sezone, ali je minimalna pobeda nad Radom (1:0) ostala u senci teških rasističkih… »
Rasizam u Srbiji: Navijači Rada vređali Evertona!

Rasizam u Srbiji: Navijači Rada vređali Evertona!

Mondo 19.02.2017
Posle utakmice Rad - Partizan došlo je do incidenata. Brazilac završio u suzama. "Grupa huligana je ispuštala majmunske krike kada bi Everton imao kontakt sa loptom", javlja reporter sa lica mesta. Kada je arbitar Srđan Jovanović označio kraj… »
Ostojić: Everton ima kratak fitilj, ali žao mi ga je, i on je čovek, kao i svi mi

Ostojić: Everton ima kratak fitilj, ali žao mi ga je, i on je čovek, kao i svi mi

Sportal blic 19.02.2017
Bojan Ostojić, štoper Partizana, priznaje da mu je teško pao incident koji se desio kada su navijači Rada na rasnoj osnovi vređali njegovog saigrača Evertona, koji je burno odreagovao i pokazao im srednji prst, a onda se rasplakao. Foto: M. Metlaš… »
Nikolić o rasizmu na Banjici i reakciji Evertona

Nikolić o rasizmu na Banjici i reakciji Evertona

Mondo 19.02.2017
"Ovo je povratak u srpsku fudbalsku realnost", rekao je trener Partizana posle prolećne premijere, pobede nad Radom i mučnim scenama koje su usledile. Prva utakmica posle 65 dana pauze i odmah incidenti. Huligani iz redova navijača Rada, smešteni iza… »
UŽASNE SCENE! Rasizam na Banjici, Everton se sukobio sa navijačima Rada!

UŽASNE SCENE! Rasizam na Banjici, Everton se sukobio sa navijačima Rada!

Sportske.net 19.02.2017
Nemile scene nakon utakmice između Rada i Partizana. Rasizam na stadionu na Banjici! Na meti je bio igrač Partizana Everton, delegat je u nekoliko navrata pretio da će prekinuti meč, ali to se nije dogodilo. Ipak, na kraju je došlo do sukoba Evertona… »
Skandal: Rasističke poruke za Evertona, obračun igrača i tužna slika srpskog fudbala (video)

Skandal: Rasističke poruke za Evertona, obračun igrača i tužna slika srpskog fudbala (video)

Hot sport 19.02.2017
Na veoma dobar fudbal senku je bacilo ponašanje članova domaće navijačke grupe. Zbog uvreda na rasnoj osnovi koje su bile upućene Evertonu od strane ‘Junajted Forsa’, izbio je skandal na kraju meča. Pred kraj duela Rada i Partizana moglo se čak… »
Bruka: Navijači Rada vređali Evertona na rasnoj osnovi, Brazilac odgovorio srednjim prstom pa se rasplakao /video/

Bruka: Navijači Rada vređali Evertona na rasnoj osnovi, Brazilac odgovorio srednjim prstom pa se rasplakao /video/

Sportal blic 19.02.2017
Skandal na utakmici 22. kola Superlige Srbije između Rada i Partizana na Banjici. Huligani koji bodre “građevinare” su na rasnoj osnovi vređali fudbalera crno-belih Brazilca Evertona, što je isprovociralo njegovu reakciju. Foto: M. Metlaš / RAS… »

Vesti dana »