Povezane vesti

"Ja nisam trgovac, neću da učestvujem u rijalitiju"

"Ja nisam trgovac, neću da učestvujem u rijalitiju"

Vesti online 20.02.2017
"Politika nije trgovina, ja nisam trgovac i neću da učestvujem u medijskom rijalitiju", rekao je premijer i lider SNS-a Aleksandar Vučić. Vučić je time odgovorio na pitanje o sastanku koji bi navodno danas morao da ima sa Nikolićem, te da, kako… »
Ekskluzivno nije tačno da je Toma doneo odluku: Još uvek čeka dogovor s Vučićem!

Ekskluzivno nije tačno da je Toma doneo odluku: Još uvek čeka dogovor s Vučićem!

Kurir 20.02.2017
Tomislav Nikolić još uvek nije doneo odluku o kandidaturi na predstojećim predsedničkim izborima, zvanično je potvrđeno Kuriru u Predsedništvu Srbije. "Čekam da se dogovorim sa Vučićem", rekao je Nikolić, koji će o kandidaturi odlučiti nakon… »
Vučić ekskluzivno za kurir: Neću da učestvujem u tom vašem rijalitiju! Videću se sa Tomom!

Vučić ekskluzivno za kurir: Neću da učestvujem u tom vašem rijalitiju! Videću se sa Tomom!

Kurir 20.02.2017
VRBAS - Politika nije trgovina, ja nisam trgovac i neću da učestvujem u tom vašem rijalitiju, rekao je na pitanje Kurira premijer Aleksandar Vučić povodom sastanka koji bi danas trebalo da ima s predsednikom Tomislavom Nikolićem. Za njega, istakao… »
Tomislav Nikolić, najverovatnije, neće ući u trku za novi mandat

Tomislav Nikolić, najverovatnije, neće ući u trku za novi mandat

Nova ekonomija 20.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić najverovatnije neće ući u trku za novi mandat, nezvanično saznaje B92 iz krugova bliskih bivšem predsedniku SNS. Kako nam je rečeno, odluka bi trebalo da bude potvrđena tokom dana, nakon što se sastanu Nikolić i… »
Vučić: O vanrednim parlamentarnim izborima u narednim danima

Vučić: O vanrednim parlamentarnim izborima u narednim danima

Srbija danas 20.02.2017
Premijer Aleksandar Vucić izjavio je danas da će se u narednim danima videti da li će biti i vanrednih parlamentarnih izbora. Kako je rekao, i predsednički izbori su na neki način provera legitimiteta. On je danas u Vrbasu rekao i da "politika nije… »
Dan d Nikolić: Ne dam da cepaju Srbiju! Još čekam dogovor sa Vučićem!

Dan d Nikolić: Ne dam da cepaju Srbiju! Još čekam dogovor sa Vučićem!

Kurir 20.02.2017
Dužan sam da svoje sada ugrožene prijatelje, a naročito svoju porodicu i odrasle unuke, sačuvam od uništavanja života, kaže predsednik Srbije za Kurir. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže za Kurir da ne odustaje od dogovora s premijerom i… »
Danas sastanak Vučića i Nikolića?

Danas sastanak Vučića i Nikolića?

Mondo 20.02.2017
Predsednik Tomislav Nikolić i premijer Aleksandar Vučić bi mogli da se sastanu tokom dana, rečeno je iz Nikolićevog okruženja za B92. Foto: Tanjug, Dimitrije Goll Isti izvor je ranije naveo da je postojala telefonska komunikacija bivšeg i… »
Danas dan D: Vučić i Nikolić sastaće se da razgovaraju o predsedničkom kandidatu!

Danas dan D: Vučić i Nikolić sastaće se da razgovaraju o predsedničkom kandidatu!

Kurir 20.02.2017
BEOGRAD - Predsednik Tomislav Nikolić i premijer Aleksandar Vučić sastaće se tokom dana, potvrđeno je Kuriru. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je ranije za Kurir da ne odustaje od dogovora s premijerom i liderom SNS Aleksandrom Vučićem… »

Vesti dana »