Povezane vesti
Tači pozvao na prihvatanje sporazuma o demarkaciji
Slobodna Evropa 21.02.2017
Predsednik Kosova, Hašim Tači, saopštio je da će Vlada Kosova predstojećih dana ponovo proslediti Skupštini sporazum o demarkaciji na usvajanje te je pozvao kosovsku politiku na ujedinjenje. On je kazao da su mu evropski zvaničnici, sa kojima se sastao… »
Gde su granice Kosova?
Vesti online 21.02.2017
Kosovo nije izgubilo 8.000 hektara svoje površine u procesu demarkacije sa Crnom Gorom, nalazi su preliminarnog izveštaja Državne komisije stručnjaka za merenje teritorije Kosova. Predsednik samoproglašenog Kosova Hašim Tači pozvao je na ujedinjenje i… »
Gde su granice Kosova?
Slobodna Evropa 21.02.2017
Pišu: Amra Zejneli i Zijadin Gashi Kosovo nije izgubilo 8.000 hektara svoje površine u procesu demarkacije sa Crnom Gorom, nalazi su preliminarnog izveštaja Državne komisije stručnjaka za merenje teritorije Kosova. Opozicija je odbacila takve nalaze i… »
Stručnjaci preliminarno: Granica Kosova i Crne Gore ostaje kako je dogovoreno
Slobodna Evropa 21.02.2017
Kosovo nije izgubilo 8.000 hektara svoje površine u procesu demarkacije sa Crnom Gorom, nalazi su preliminarnog izveštaja Državne komisije stručnjaka za merenje teritorije Kosova. Površina Kosova je ista kao što je bila i do sada, a iznosi 10.906… »
Vesti dana »

„Vučić je prevarant i sve što radi u ekonomskoj politici je prevara“
Pravda pre 39 minutajoš 23 povezane

Izrael nastavlja pritisak na Gazu uz mobilizaciju rezervista i planove za zauzimanje grada
Naslovi.ai pre 4 satijoš 26 povezanih

Putin spreman da se odrekne delova teritorije: Izneo 4 zahteva za prekid vatre u Ukrajini
Mondo pre 25 minutajoš 47 povezanih