Povezane vesti

Ispovest zatvorenika iz Gvantanama: Život mi je pakao, u Beogradu je gore nego u zatvoru!

Ispovest zatvorenika iz Gvantanama: Život mi je pakao, u Beogradu je gore nego u zatvoru!

Press 23.02.2017
"Jedina nada mi je da odem odavde, da odem negde gde mogu da računam na neku podršku, u bilo koju zemlju u kojoj bar nešto od svog života mogu da napravim", rekao je Mansur al Dajfi. Srpske vlasti su prošlog jula prihvatile dvojicu zatvorenika iz… »
Jemenac iz Gvantanama: Vodite me odavde, u Srbiji kao u zatvoru!

Jemenac iz Gvantanama: Vodite me odavde, u Srbiji kao u zatvoru!

Sandžak haber 23.02.2017
Jemenac Mansur Ahmad Sad el Dajfi jedan je od dvojice zatvorenika iz Gvantanama koji su u julu 2016. godine prebačeni u Srbiju. Novinar američkog Nacionalnog javnog radija (NPR) zatekao ga je u malom, skromnom stanu u Beogradu, ali sa “lepim pogledom… »
Jemenac "prso" u Srbiji: Tvrdi da mu je bolje bilo u Gvantanamu, stalni incidenti sa srpskom policojom

Jemenac "prso" u Srbiji: Tvrdi da mu je bolje bilo u Gvantanamu, stalni incidenti sa srpskom policojom

Pravda 23.02.2017
Jemenac Mansur Ahmad Sad el Dajfi jedan je od dvojice zatvorenika iz Gvantanama koji su u julu 2016. godine prebačeni u Srbiju. Novinar američkog Nacionalnog javnog radija (NPR) zatekao ga je u malom, skromnom stanu u Beogradu, ali sa "lepim pogledom na… »

Vesti dana »