Povezane vesti

Počeo 45. Fest

Počeo 45. Fest

Studio B 24.02.2017
Slavna glumica Monika Beluči otvorila je večeras u Sava Centru 45. Fest, nakon čega je prikazan film „Na mlecnom putu“ Emira Kusturice, u kome igra uz Kusturicu i Slobodu Mićalović. Do 5. marta biće prikazano 95 premijernih filmova, a nagrada… »
Najtužniji momenat otvaranja Festa: Ljubiša Samardžić nije mogao da primi nagradu

Najtužniji momenat otvaranja Festa: Ljubiša Samardžić nije mogao da primi nagradu

Noizz 24.02.2017
Otvaranje 45. Festa prošlo je u znaku holivudskog glamura, svetskih zvezda, zaglušujućih aplauza, priznanja... Ipak, jedan podatak je publici na momenat izbrisao osmeh sa lica. Na ceremoniji svečanog otvaranja Festa, koju su vodili glumci Dragana… »
Monika Beluči otvorila 45. Fest

Monika Beluči otvorila 45. Fest

Sputnik 24.02.2017
Dragi Beograde, festival je otvoren — ovim rečima je na srpskom jeziku večeras u Sava centru slavna glumica Monika Beluči, otvorila 45. Međunarodni filmski festival — Fest, u okviru koga će do 5. marta biti premijerno prikazano 95 filmova… »
Monika Beluči: Sa Emirom se čovek nikad ne dosađuje

Monika Beluči: Sa Emirom se čovek nikad ne dosađuje

Sputnik 24.02.2017
Veoma sam srećna što sam u vašoj zemlji, dosta vremena sam provela ovde, snimali smo tri godine i upoznala sam divne ljude. Velika mi je čast što upravo naš film otvara ovaj festival koji postoji toliko godina koliko čujem i koji ima izuzetan… »

Vesti dana »