Povezane vesti

Murinjo care: Evo kako je čuveni trener podržao Klaudija Ranijerija i napao fudbalere Lestera (foto)

Murinjo care: Evo kako je čuveni trener podržao Klaudija Ranijerija i napao fudbalere Lestera (foto)

Hot sport 24.02.2017
Trener fudbalera Mančester junajteda Žoze Murinjo podržao je danas otpuštenog Klaudija Ranijerija, tako što je na konferenciji za novinare nosio majicu sa inicijalima bivšeg trenera Lestera. Uprava Lestera juče je otpustila Ranijerija zbog loših… »
Emotivan oproštaj Ranijerija od Lestera

Emotivan oproštaj Ranijerija od Lestera

Vesti online 24.02.2017
Da u sportu stare zasluge često ništa ne vrede potvrdilo se i u slučaju Klaudija Ranijerija koji je prošle godine vodio maleni Lester do titule prvaka Engleske i najvećeg sportskog iznenađenja u poslednjih nekoliko decenija. Loši rezultati "lisica"… »
Ranijeri: "Juče je umro moj san"

Ranijeri: "Juče je umro moj san"

Sportske.net 24.02.2017
Italijanski strateg obratio se medijima, nakon šokantog otkaza. Uprava Lester je rešila da se zahvali na saradnji Klaudiju Ranijeriju, nakon serije loših rezultata u Premijer ligi. Bilo je priče da su se igrači pobunili nakon utakmice sa Seviljom i… »
Ranijeri: Moj san je umro! Hvala Lesteru

Ranijeri: Moj san je umro! Hvala Lesteru

Mondo 24.02.2017
Italijanski trener oglasio se posle neočekivanog otkaza koji mu je uručila uprava aktuelnog šampiona Premijer lige. Foto: (AP Photo/Rui Vieira) Lester je u četvrtak otpustio Klaudija Ranijerija zbog loših rezultata, pošto je posle 25 kola ekipa 17… »
Ranijeri je svima slomio srca: Juče je moj san umro

Ranijeri je svima slomio srca: Juče je moj san umro

Mozzart sport 24.02.2017
"Avantura je bila neverovatna i živeće sa mnom zauvek", poručuje Italijan. Klaudio Ranijeri je smenjen sa klupe Lestera samo devet meseci nakon osvajanja Premijer lige, bez obzira što je u prošloj sezoni na neverovatan nači stigao do senzacionalnog… »
Oproštaj koji je mamio suze: Ranijeri: Moj san je mrtav!

Oproštaj koji je mamio suze: Ranijeri: Moj san je mrtav!

Sportal blic 24.02.2017
Bivši trener fudbalskog kluba Lester Klaudio Ranijeri, otpušten je nedavno sa te funkcije zbog loših rezultata ove sezone, iako je u prošloj stigao do šampionske titule Premijer lige. On je tim povodom izdao saopštenje i oprostio se od ekipe sa… »

Vesti dana »