Povezane vesti

FEST i u Novom Sadu

FEST i u Novom Sadu

RTV 25.02.2017
NOVI SAD - Dan nakon svečanog otvaranja u beogradskom Centru „Sava“, večeras je u Areni Sinepleksu otvoren i novosadski program 45. FEST-a. Program je, kao i u Beogradu, otvorio novi film Emira Kusturice sa Monikom Beluči, „Na mlečnom putu“… »
(Kurir TV) ekskluzivni intervju s monikom Beluči: Kusturica me najbolje poznaje kao ženu!

(Kurir TV) ekskluzivni intervju s monikom Beluči: Kusturica me najbolje poznaje kao ženu!

Kurir 25.02.2017
Slavna italijanska glumica Monika Beluči u petak je prisustovala otvaranju Festa, filmom "Na mlečnom putu" Emira Kusturice u kom tumači glavnu ulogu. Dan kasnije napustila je Srbiju, a pre podne je posvetila vodećim domaćim medijima, među kojima i… »
Monika BELUČI voli i poštuje Srbiju: Ova zemlja je napravljena od lepote i patnje!

Monika BELUČI voli i poštuje Srbiju: Ova zemlja je napravljena od lepote i patnje!

Kurir 25.02.2017
Monika Beluči, slavna glumica, diva koja nema konkurenciju kada je lepota u pitanju, pravi primer dame koja zrači posebnom energijom, juče je stigla u Beograd kako bi otvorila 45. FEST. Nakon što je nasmejana stigla na beogradski aerodrom, Monika je… »
Poznata italijanska glumica otvorila 45.Fest

Poznata italijanska glumica otvorila 45.Fest

Danas 25.02.2017
Italijanska glumica Monika Beluči otvorila je večeras 45. filmski festival FEST, koji je počeo prikazivanjem najnovijeg ostvarenja reditelja Emira Kusturice "Na mlečnom putu". Dragi Belgrade, festival je otvoren. Čast mi je i zadovoljstvo što sam… »
(Foto) otvoren Fest: Ljubiši Samardžiću poželeli da pobedi

(Foto) otvoren Fest: Ljubiši Samardžiću poželeli da pobedi

Kurir 25.02.2017
U krcatom Sava centru publika došla da vidi najlepšu svetsku glumicu Moniku Beluči, a najvećiaplauz dobio je Ljubiša Samardžić, laureat nagrade Pobednik. Film „Na mliječnom putu“ Emira Kusturice otvorio je sinoć 45. Fest u prepunoj sali Sava… »
Monika Beluči podigla zavese 45. Festa: Dragi Beograde, festival je otvoren (foto)

Monika Beluči podigla zavese 45. Festa: Dragi Beograde, festival je otvoren (foto)

Večernje novosti 24.02.2017
Početak jubilarnog, 45. praznika filma označila je Monika Beluči, zvezda italijanske i svetske kinematografije. POČETAK jubilarnog, 45. praznika filma označila je u petak uveče Monika Beluči, zvezda italijanske i svetske kinematografije, i jedna od… »
Monika Beluči: Dragi Beograde, FEST je otvoren! (video)

Monika Beluči: Dragi Beograde, FEST je otvoren! (video)

Blic 24.02.2017
Italijanska glumica Monika Beluči podigla je večeras zavesu u Centru Sava što je označilo početak 45. Međunarodnog filmskog festivala FEST, koji će trajati do 5. marta. - Dragi Beograde, festival je otvoren - rekla je Belučijeva i dodala da joj je… »

Vesti dana »