Povezane vesti
Kombi prevoznici odustaju od protesta
RTV 25.02.2017
BEOGRAD - Udružene "Kombi prevoz putnika" odustalo je od protesta najavljenog za 27. februar, jer je na više sastanka sa nadležnima konstatovano da postojeći zakonski propisi omogućavaju da se uz dodatna preregistrovanja ta delatnost i dalje može… »
Kombi prevoznici postigli dogovor sa Ministarstvom
N1 Info 25.02.2017
Udruženje kombi prevoznika saopštilo je da je sa Ministarstvom saobraćaja postiglo dogovor da nastave sa radom po postojećim zakonskim propisima, uz dodatna preregistrovanja postojećih delatnosti. Udruženje kombi prevoznika navelo je da je u periodu od… »
Vesti dana »
Pokret za narod i državu Niš: uvrede i šikaniranje crkvenih velikodostojnika Srpske pravoslavne crkve, sramni čin anarhističkog blokaderskog pokreta
Gradski portal 018 pre 1 satjoš 51 povezana
Aleksandra Prijović sa šlicem do kuka na koncertu u čast Šabana: Delirijum u publici kad je izašla na scenu
Mondo pre 56 minutajoš 34 povezane
Iz ugla zapadnih medija: Iran traži kompromis, a Tramp kapitulaciju Teherana
Vesti online pre 1 satjoš 28 povezanih




