Povezane vesti

EP u atletici: Amela Terzić nacionalnim rekordom do finala, Salaški zaustavljena u polufinalu

EP u atletici: Amela Terzić nacionalnim rekordom do finala, Salaški zaustavljena u polufinalu

Vesti online 03.03.2017
U petak je u Beogradu počelo Evropsko prvenstvo u atletici na kom će Srbiju predstavljati 12 takmičara. 19.44 - Ni Goran Nava nije uspeo da se domogne finala pošto je u svojoj ppolufinalnoj grupi zauzeo šesto mesto sa rezultatom 3:48.53 minuta… »
Amela državnim rekordom do finala na 1500 metara: Nisam htela da dozvolim kao svaki put da me gaze

Amela državnim rekordom do finala na 1500 metara: Nisam htela da dozvolim kao svaki put da me gaze

Večernje novosti 03.03.2017
Jedna od najboljih srpskih atletičarki je u prvoj kvalifikacionoj grupi zazela drugo mesto, pošto je trku istrčala u vremenu 4:10,35. Anić u borbi za medalju u skoku udalj, Salaški bez finala na 400 metara. Evropski dvoranski šampionat u atletici… »
Tamara Salaški bez finala na 400 metara

Tamara Salaški bez finala na 400 metara

Beta 03.03.2017
Srpska atletičarka Tamara Salaški nije se danas plasirala u finale trke na 400 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu. Salaški je drugu kvalifikacionu grupu završila na četvrtom mestu, rezultatom 53,50 sekundi. Ona je bila 0,9 sekundi… »
Salaški: Neće me dvorana dugo videti

Salaški: Neće me dvorana dugo videti

Beta 03.03.2017
Srpska atletičarka Tamara Salaški rekla je da je nezadovoljna što se nije plasirala u finale trke na 400 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu, kao i da je za duži period završila takmičenje u dvorani. "Nisam zadovoljna. Jedva čekam… »
Anić oborio lični rekord u skoku udalj: U finalu - samo opušteno

Anić oborio lični rekord u skoku udalj: U finalu - samo opušteno

Večernje novosti 03.03.2017
Nemam tremu, imaću podršku 11.000 ljudi, prijatelja, porodice... Idem da uživam. Imam šest pokušaja, a najbolji sam u poslednjim serijama – rekao je srpski atletičar. MEDALjA u skoku udalj nije samo u ženskoj konkurenciji moguća. Lazar Anić… »
Salaški bez finala na 400 metara: Neću više da trčim u dvorani, idem napolje da me niko ne gura

Salaški bez finala na 400 metara: Neću više da trčim u dvorani, idem napolje da me niko ne gura

Sportal blic 03.03.2017
Tamara Salaški nije uspela da se plasira u finale trke na 400 metara na Evropskom prvenstvu, pošto je kroz cilj u polufinalu prošla za 53,50 sekundi. Foto: AP/Marko Drobnjaković / Tanjug Tamara Salaški Ona je zauzela četvrto mesto u svojoj grupi i… »
EP u Beogradu: Najmlađoj srpskoj takmičarki izmaklo polufinale (foto)

EP u Beogradu: Najmlađoj srpskoj takmičarki izmaklo polufinale (foto)

Hot sport 03.03.2017
Milica Emini nije uspela da se plasira u dalji tok takmičenja. Ona je u četvrtoj kvalifikacionoj grupi bila na sedmoj poziciji. Najmlađa domaća predstavnica na Evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici nije uspela da zauzme svoje mesto u polufinalu… »
Nedovoljno za polufinale: Kraj za Milicu Emini u kvalifikacijama na 60 metara sa preponama

Nedovoljno za polufinale: Kraj za Milicu Emini u kvalifikacijama na 60 metara sa preponama

Sportal blic 03.03.2017
Naša najmlađa atletičarka Milica Emini nije uspela da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva u disciplini 60 metara sa preponama. Trku je istrčala za 8,62 sekunde i na kraju je zauzela sedmo mesto u četvrtoj kvalifikacionoj grupi. Foto: Atletski… »
EP u atletici: Salaški u polufinalu na 400 metara, Anić ličnim rekordom do finala u skoku udalj

EP u atletici: Salaški u polufinalu na 400 metara, Anić ličnim rekordom do finala u skoku udalj

Press 03.03.2017
Nadam se da ću sutra skočiti preko osam metara i da ću se boriti za medalju - poručio je Lazar. Tamara treća u svojoj kvalifikacionoj grupi. foto: novosti.rs Evropski dvoranski šampionat u atletici počeo je u beogradskoj "Kombank areni", a već na… »
Tamara Salaški: Mogu mnogo više

Tamara Salaški: Mogu mnogo više

Beta 03.03.2017
Srpska atletičarka Tamara Salaški rekla je da ne voli da se takmiči u jutarnjim satima i da današnji rezultat postignut u kvalifikacijama na 400 metara na Evropskom prvenstvu u Beogradu i plasman u polufinale, nije pokazatelj njenih krajnjih… »
Salaški u polufinalu na 400 metara

Salaški u polufinalu na 400 metara

Beta 03.03.2017
Srpska atletičarka Tamara Salaški plasirala se danas u polufinale trke na 400 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu. Salaški je u četvrtoj kvalifikacionoj grupi zauzela treće mesto s vremenom 54,03 sekunde što joj je bilo dovoljno za… »

Vesti dana »