Boris Džonson
Boris Džonson kao voditelj: Debata u Velikoj Britaniji zbog nove uloge bivšeg kontroverznog premijera
Euronews 05.11.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson ponovo će biti pod reflektorima, ali ne kao političar, već kao voditelj na britanskoj televizijskoj mreži GB. Kada je nekadašnji dopisnik Dejli Telegrafa iz Brisela ušao u političke vode, i stigao do… »
Boris Džonson pitao lekara da li kovid može da se ubije ako se fenom za kosu duva u nos
Radio 021 02.11.2023
Bivši britanski premijer Boris Džonson je tokom pandemije kovida pitao najvišeg britanskog naučnika i medicinskog stručnjaka da li je moguće koristiti fen za kosu kako bi se ubio taj virus. To je rekao njegov bivši glavni pomoćnik Dominik Kamings… »
Dominik Kamings: Džonson tokom pandemije pitao da li fenom za kosu može da se ubije koronavirus
Euronews 01.11.2023
Bivši britanski premijer Boris Džonson je tokom pandemije kovida 19 pitao najvišeg britanskog naučnika i medicinskog stručnjaka da li je moguće koristiti fen za kosu kako bi se ubio taj virus, rekao je danas njegov bivši glavni pomoćnik Dominik… »
Bivši premijer se snašao: Boris Džonson dobio posao na televiziji
BizLife 28.10.2023
Džonson će kreirati i predstavljati novu seriju „koja će prikazivati moć Britanije širom sveta“, navodi GB Njuz, prenosi Politiko. Emiter već zapošljava bivšeg političara i zagovornika Bregzita Najdžela Faraža i brojne poslanike Konzervativne stranke… »
Boris Džonson postaje voditelj na televiziji, prati izbore u SAD i Velikoj Britaniji 2024. godine
Insajder 27.10.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson saopštio je danas da počinje da radi na televizijskom TV kanalu GB njuz, a glavni posao će mu biti izveštavanje o izborima u SAD i Britanije zemlji naredne godine, javlja BBC. Džonson, koji se ove godine… »
Boris Džonson postaje voditelj na televiziji, prati izbore u SAD i Velikoj Britaniji 2024. godine
Danas 27.10.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson saopštio je danas da počinje da radi na televizijskom TV kanalu GB njuz, a glavni posao će mu biti izveštavanje o izborima u SAD i Britanije zemlji naredne godine, javlja Bi-Bi-Si (BBC). Džonson, koji se ove… »
Bivši britanski premijer Boris Džonson dobio posao na televiziji GB Njuz
Euronews 27.10.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson dobio je posao na televiziji GB Njuz, desničarski orijetisanog emitera, a publici će se predstaviti u narednoj godini, saopštila je danas ta TV stanica. Džonson će kreirati i predstavljati novu seriju "koja… »
"Pričaću o Kini, Rusiji: I Ukrajini... Svemu!" Boris Džonson postaje voditelj na desničarskom TV kanalu (video)
Blic 27.10.2023
Bivši britanski premijer, Boris Džonson otkrio je da dobija sopstveni program na "GB Njuz-u" – kao najnoviji političar Torijevac koji se pridružio desničarskom TV kanalu kao voditelj. U video snimku objavljenom na X (Tviter) platformi, bivši premijer je… »
Boris Džonson dobio novi posao, ovo se nikako neće svideti Rišiju Sunaku
Telegraf 27.10.2023
U upozorenju aktuelnom britanskom premijeru, bivši lider Torijevaca rekao je da će govoriti "o svemu, od Rusije do Kine, rata u Ukrajini, kako se suočavamo sa svim tim izazovima, do ogromnih mogućnosti koje su pred nama" Bivši britanski premijer Boris… »
Boris Džonson dobio novi posao, „družiće“ se i sa publikom
N1 Info 27.10.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson dobio je posao na televiziji GB Njuz, desničarski orijetisanog emitera, a publici će se predstaviti u narednoj godini, saopštila je danas ta TV stanica. Džonson će kreirati i predstavljati novu seriju „koja… »
Vesti dana »
Šta je zabranjeno od ponoći? Vodič kroz izbornu tišinu i kazne za prekršioce
Subotica.com pre 1 satjoš 23 povezane
Rusija pristaje na pregovore sa Ukrajinom, ali smatra da nema o mnogo čemu da razgovara: BBC urednik
Radio 021 pre 2 satajoš 26 povezanih
Srbija na udaru dva fronta: U vazduhu i čestice saharskog peska, meteorolog Sovilj otkrio šta nas čeka do kraja godine
Euronews pre 45 minutajoš 34 povezane
Merc: Razgovaraćemo o napretku i evropskim integracijama na Samitu u Crnoj Gori
NIN pre 15 minutajoš 19 povezanih
Lazarevčani danas kreću na Slaviju: Skup u 18 časova, sinoć u Beograd stigli pešaci iz cele Srbije
Pravo u centar pre 3 satajoš 19 povezanih








