МацБоок Про
Аппле је једном својом одлуком управо разочарао фанове!
Телеграф 01.11.2016
Сви фанови Аппле-а су једва чекали крај октобра да се бежичне слушалице АирПодс нађу у продаји, али је гигант из Купертина у последњем тренутку одлучио да промени планове. Аппле је најавио да ће њихове нове бежичне слушалице… »
Нови Аппле-ов лаптоп нема дугме које је имао сваки компјутер до сада! (видео)
Телеграф 31.10.2016
"Тоуцх бар" је учинио нови МацБоок Про невероватно напредним, али је он и однео један тастер који је имао сваки компјутер до сада. Аппле је на најновијим МацБоок Про лаптоповима у потпуности уклонио функцијске тастере који су се… »
Најтањи и најлакши МацБоок Про икада
Домино магазин 28.10.2016
Аппле представио нове. Аппле је данас представио јавности до сада најтањи и најлакши МацБоок Про, заменивши традиционални ред функцијских тастера на тастатури иновативним новитетом у виду Тоуцх Бар траке која је заправо екран… »
Аппле помера границе: Представљен нови револуционарни МацБоок Про (фото) (видео)
Телеграф 28.10.2016
Нови МацБоок Про стандардно доноси Аппле-ов до сада најсветлији и најживописнији Ретина екран, Тоуцх ИД сензор на тастеру за укључивање са функционалностима за безбедност и лакшу употребу разних апликација које траже… »
иПхоне не може да се повеже на нови МацБоок Про!
Мондо 28.10.2016
Замислите ситуацију у којој имате најновији иПхоне 7 и нови МацБоок Про и не можете да их повежете... Не замишљајте, то је реалност! Како је Аппле са МацБоок Про избацио читач картица, класичне УСБ портове, а није ставио… »
Стигао нови МацБоок Про
Домино магазин 28.10.2016
А МацБоок Аир одлази у историју. Аппле је синоћ представио нове моделе преносивих рачунара из серије МацБоок. Такође, најављено је да се модел Аир више неће правити, што је помало чудна одлука, пошто се ради о најпопуларнијем… »
ЛГ УлтраФине 5К дисплаи дизајниран за нови МацБоок Про
ИТ свет 28.10.2016
Ако желите екстерни монитор за ваш нови МацБоок Про, компанија Аппле каже да је најбољи модел, специјално дизајниран за МацБоок Про, нови 27-инчни УлтраФине Дисплаи из компаније ЛГ. Овај монитор кошта 1.299$ и представљен је… »
АМД Радеон Про покреће нови 15" МацБоок Про
ИТ свет 28.10.2016
АМД је данас најавио нову фамилију графичких процесора – Радеон Про 400 серије, који су свој деби ималу унутар потпуно нових МацБоок Про модела од 15“. Радеон Про 400 серија графичких акцелератора је дизанирана са креторима и… »
Аппле МацБоок Про: Избачен УСБ, додат други екран
Мондо 27.10.2016
Преко потребно освежење МацБоок Про линије коначно је стигло, а чекање се исплатило! Аппле је на „Хелло Агаин“ догађају у Сан Франциску представио три нова МацБоок Про рачунара, која ће заменити досадашњу, застарелу линију тих… »
Епл је управо представио "најважнији компјутер на свету"
24 Сата 27.10.2016
Епл је на двадесетогодишњицу свог првог ноутбука (ПоверБоок) представио освежену верзију МацБоока са ознаком Про. “Он није важан само за нас, важан је за свет. Мац је имао дубок утицај на едукацију, дизајн, посао, уметност и… »
Вести дана »
Изборни дан у Србији: Ко има право да гласа, шта ако сте променили презиме или останете у реду по затварању бирачких места
Нова пре 2 сатајош 18 повезаних
Европа и даље подељена око укидања померања сата: Погледајте које земље не мењају време
Б92 пре 2 сатајош 30 повезаних
НИС поднео захтев ОФАЦ-у за нову оперативну лиценцу након 30. октобра
Недељник пре 2 сатајош 24 повезане
Временска прогноза за недељу, 25. октобар: Ујутру киша, преко дана ведрије
Бета пре 1 минутјош 26 повезаних






