ОФК Београд

Звезда уписала минималац против ИМТ-а

Звезда уписала минималац против ИМТ-а

Политика пре 13 дана
Једини гол на мечу постигао је Василије Костов у 31. минуту. Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас ИМТ у Лозници резултатом 1:0 у утакмици деветог кола Суперлиге. Једини гол постигао је Василије Костов у 31. минуту. Раније… »
Велика победа Радничког над ОФК Београдом

Велика победа Радничког над ОФК Београдом

Нишке вести пре 13 дана
Фудбалери Радничког савладали су екипу ОФК Београда у деветом колу Суперлиге Србије. Нишки тим славио је на „Чаиру“ резултатом 3:1 (1:0). Била је ово убедљиво најбоља игра Радничког од почетка сезоне, изабраници Марка Неђића… »
Раднички продисао на Чаиру: Нишлије срушиле ОФК Београд и побегле са дна!

Раднички продисао на Чаиру: Нишлије срушиле ОФК Београд и побегле са дна!

Хот спорт пре 14 дана
Раднички је пред својим навијачима савладао ОФК Београд са 3:1 и стигао до преко потребне друге првенствене победе. Фудбалери Радничког из Ниша коначно су дочекали вече за славље на Чаиру. Нишлије су у 9. колу Моззарт Бет… »
Романтичари пали на Чаиру: Фудбалери Радничког из Ниша победили ОФК Београд

Романтичари пали на Чаиру: Фудбалери Радничког из Ниша победили ОФК Београд

Курир пре 13 дана
Фудбалери Радничког из Ниша победили су данас на свом терену ОФК Београд 3:1, у утакмици деветог кола Супер лиге Србије. Раднички је повео у седмом минуту голом Ибрахима Мустафе, а изједначио је Серхио Пења из једанаестерца у… »
„Кец у Нишу“ – Раднички савладао ОФК Београд

„Кец у Нишу“ – Раднички савладао ОФК Београд

Јужне вести пре 13 дана
Први пут ове сезоне фудбалери Радничког освојили су сва три бода код куће јер су у 9. колу Суперлиге савладали ОФК Београд резултатом 3:1 (1:0). После осам одиграних мечева Нишлије имају 8 бодова. Повео је домаћин већ у 7. минуту… »
Прва радост Нишлија на Чаиру, пао ОФК Београд

Прва радост Нишлија на Чаиру, пао ОФК Београд

Спорт клуб пре 14 дана
Нишк Раднички је забележио први тријумф на домаћем терену ове сезоне, екипа Марка Неђића савладала је ОФК Београд - 3:1. Дочекао је Раднички на победу на домаћем терену, није успевао да савлада у прва два сусрета на „Чаиру“… »
Раднички остварио важну победу: Нишлије славиле после више од месец дана (видео)

Раднички остварио важну победу: Нишлије славиле после више од месец дана (видео)

Вечерње новости пре 13 дана
ФУДБАЛЕРИ Радничког из Ниша победили су ОФК Београд са 3:1 на "Чаиру" у 9. колу Суперлиге Србије и прекинули су лошу серију. ФОТО: Радуле Перисиц/АТАИмагес Изабраници Марка Неђића су уписали први тријумф након четири меча у… »
Раднички надиграо ОФК Београд - бодови остају у Нишу

Раднички надиграо ОФК Београд - бодови остају у Нишу

Б92 пре 14 дана
Фудбалери Радничког из Ниша су савладали ОФК Београд са 3:1, у оквиру 9. кола Суперлиге Србије. Изабраници Марка Неђића су дошли до вођства у првом полувремену, ОФК је успео да изједначи на старту другог, али је Раднички на крају… »
Здјелар стиже код Лазетића

Здјелар стиже код Лазетића

Спорт клуб пре 14 дана
После неколико месеци од растанка са Партизаном Саша Здјелар је пред потписом за нови клуб. Српски везиста ће каријеру наставити у јерменској Нои, јавља познати руски новинар Иван Карпов. Здјелар је био жеља руског Сочија, али… »
РАДНИЧКИ НА ЧАИРУ ТРАЖИ ПРЕКРЕТНИЦУ: „Победа нам треба више него ишта, то обећавамо навијачима“

РАДНИЧКИ НА ЧАИРУ ТРАЖИ ПРЕКРЕТНИЦУ: „Победа нам треба више него ишта, то обећавамо навијачима“

Глас југа пре 14 дана
Шеф стручног штаба Радничког Марко Неђић сматра да досадашњи резултати не осликавају у потпуности оно што је његова екипа показивала на терену. Пред дуел са ОФК Београдом поручује да Нишлије неће одступити од намере да играју… »

Вести дана »