(Foto) Sablasan Protest Ispred Skupštine Zaduženi u švajcarcima: Državo, ne možemo više da robujemo!
Kurir 03.03.2016
![(Foto) Sablasan Protest Ispred Skupštine Zaduženi u švajcarcima: Državo, ne možemo više da robujemo!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Grupa građana zaduženih u švajcarcima radikalizovala je svoje protest svojevrsnim performansom ispred Skupštine Grada Beograda.
Maskirani u tzv. Anonimuse i "okovani" u bukagije, zaduženi građani još jednom su pokušali da skrenu pažnju države na probleme sa kojima se suočavaju u otplati kredita. Foto: Filip Plavčić Lutkama i maskama želeli su da poruče da su za ovu vlast oni duhovi, a da svojim kreditima bukvalno robuju. Foto: Filip Plavčić U Srbiji je čak 20.000 korisnika kredita u francima koji imaju teškoće u otplati dospelih rata od sredine januara