Poslanica DJB: Martinović me duboko uvredio, osobe s invaliditetom su diskrimisane
Kurir 11.08.2016
![Poslanica DJB: Martinović me duboko uvredio, osobe s invaliditetom su diskrimisane](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Poslanica Dosta je bilo Ljupka Mihajlovski izjavila je da se danas u Skupštini Srbije mogla videti "sistemska diskriminacija osoba sa invaliditetom" i dodala da ju je šef poslanika SNS Aleksandar Martinović duboko uvredio.
Prema njenim rečima, u parlamentu se moglo videti širenje predrasuda i stereotipa prema osobama sa invaliditetom. Ona je novinarima u parlamentu rekla da ju je Martinović duboko uvredio rekavši da "Dosta je bilo" na čelu sa Sašom Radulovićem zloupotrebljava položaj žene sa invaliditetom. "Pre svega ja sam narodna poslanica za koju je glasalo više od 200.000 građana. Mislim svojom glavom, niko me nije naterao da se bavim politikom", rekla je ona