FSB pohvatala ukrajinske komandose: Planirali napad na vojne ciljeve na Krimu
Kurir 10.11.2016
![FSB pohvatala ukrajinske komandose: Planirali napad na vojne ciljeve na Krimu](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Federalna služba bezbednosti (FSB) Rusije saopštila je danas da je sprečila sabotažu koju je u Sevastopolju trebalo da izvedu obaveštajni agenti ukrajinskog ministarstva odbrane.
Kod uhapšenih komandosa pronađeni su vatreno oružje, municija i eksplozivne naprave velike snage, saopštila je FSB. Meta je bila i lokalna infrastruktura životno važna za stanovništvo. SPREČEN TERORISTIČKI NAPAD: FSB zaustavio ukrajinske agente na Krimu "Federalna služba bezbednosti je 9. novembra uhapsila članove terorističke grupe koju je poslala Uprava obaveštajne službe Ministarstva odbrane Ukrajine, koji su planirali sabotaže na vojnim