Potraga u ledenoj Tisi: Kako je devojčica (15) iz Sente nestala u nabujaloj reci
Blic 27.11.2016 | N. Kolundžija
![Potraga u ledenoj Tisi: Kako je devojčica (15) iz Sente nestala u nabujaloj reci](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Petnaestogodišnja B.V. iz Sente pala je u petak uveče, oko 22 i 30 sati, sa mosta na Tisi između Sente i Čoke i nestala u hladnoj i nabujaloj reci. Spasilačke ekipe iz Sente i dalje tragaju za devojčicom, a kako javlja dopisnik "Blica" sa lica mesta, potragu otežavaju vremenski uslovi.
Prema nezvaničnim informacijama, devojčica je se sa društvom šetala gvozdenim železničko-drumskim mostom, koji ima i pešačku stazu. Još nije poznato kako je došlo do pada, ali se ne isključuje mogućnost da se ona okliznula i pala preko ograde u reku sa visine od oko petnaest metara. Na tom mestu su prisutni virovi koji nastaju od stubova mosta, a dubina reke je preko deset metara. Drugari koji su bili sa njom u šetnji mostom, obavestili su