Mile Novaković, nekadašnji šef ukp: Zemunci imali dugačak spisak za likvidacije
Kurir 07.12.2016
![Mile Novaković, nekadašnji šef ukp: Zemunci imali dugačak spisak za likvidacije](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Novaković je juče u nastavku suđenja rekao da je policijska jedinica Poskok, koja je istraživala ubistva Slavka Ćuruvije i Ivana Stambolića, kao i zločin na Ibarskoj magistrali, rasformirana jer je smetala Miloradu Ulemeku Legiji.
BEOGRAD - Mile Novaković, bivši načelnik Uprave kriminalističke policije, potvrdio je juče u Specijalnom sudu na suđenju za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije tvrdnje svedoka-saradnika Dejana Milenkovića Bagzija o odredima smrti „zemunskog klana“. - Poznato mi je da su vođe „zemunskog klana“ imale dugačak spisak ljudi za likvidaciju, one za koje su smatrali „da su im nešto krivi“ - rekao je Novaković. Podsetimo, pred istim sudom u ponedeljak je