Posle skandala u MEDICINSKOJ, pala ostavka direktora: Tražio da se studenti obaraju zbog love!
Kurir 17.02.2017
![Posle skandala u MEDICINSKOJ, pala ostavka direktora: Tražio da se studenti obaraju zbog love!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
ĆUPRIJA - Savet Visoke medicinske škole strukovnih studija u Ćupriji, posle afere oko zahteva za smanjenje prolaznosti studenata, prihvatio je ostavku dosadašnjeg direktora Dragoslava Ilića i za vršioca funkcije direktora škole imenovao Hristosa Aleksopulosa.
Sada, bivši direktor Ilić je krajem oktobra prošle godine zatražio od profesora da prolaznost studenata u januarskom roku bude manji za 20 do 30 odsto, jer "ako prolaznost ostane na ovakvom nivou biće smanjene plate". SKANDAL U MEDICINSKOJ ŠKOLI U ĆUPRIJI: Obarajte studente da uzmemo lovu Foto: Privatna arhiva Ovakav zahtev Ilića izazvao je ogorčenje studenata a zatim se u ceo slučaj umešalo Ministarstvo prosvete i tehnološkog razvoja.