Raskol srpskih stranaka u Srebrenici: Grujičić: Pojedini krugovi sabotiraju rad skupštine
Blic 08.03.2017 | Srna
![Raskol srpskih stranaka u Srebrenici: Grujičić: Pojedini krugovi sabotiraju rad skupštine](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Načelnik Srebrenice Mladen Grujičić iznenađen je pregrupisavanjem odbornika i inicijativom za održavanje vanredne sednice Skupštine opštine na kojoj bi bila formirana nova skupštinska većina i izabrani novi predsednik i potpredsednik, i smatra da nekim pojedincima i krugovima ne odgovara rad u interesu građana i žele da sabotiraju rad lokalne skupštine i opštinske administracije.
- Nakon izbora smo konstituisali vlast u predviđenom roku i počeli raditi na pravi način, u interesu svih građana, što je potvrdilo više međunarodnih predstavnika od kojih smo dobili pohvale. Nije mi jasno zbog čega je usledila ova inicijativa i šta su namere određenog broja odbornika koji prelaze iz aktuelne u novu skupštinsku većinu - izjavio je Grujičić. On ocenjuje da je iznenađujuće da frakcija odbornika SDA, koja je osuđivala dvoje