Remi u la korunji: Brašanac i Betis ispustili pobedu u nadoknadi vremena
Sportal blic 08.03.2017 | Petar Slepčević
![Remi u la korunji: Brašanac i Betis ispustili pobedu u nadoknadi vremena](https://nstatic.net/img/logo/s/blic-sport.png)
Utakmica 21. kola španske Primere na Rijazoru između Deportiva i Betisa, koja je prethodno odložena iz bezbednosnih razloga, jer je jak vetar pokidao krovne ploče, završena je u sredu nerešenim rezultatom 1:1.
Foto: Cabalar / EPA; Bivši vezista Partizana Darko Brašanac našao se u startnoj postavi kluba iz Sevilje i igrao do 86. minuta protiv jednog od konkurenata za opstanak. Pet defanzivaca iza četiri igrača veznog reda Betisa pokazali su se kao neprobojan bedem Deportivu - ekipi koja je prva iznad opasne zone. Ipak, ovakav pristup utakmici isplatio se gostima. Domaći su imali više šuteva, veći posed lopte, ali je u 70. minutu Betis poveo golom