Srceparajuće pismo brata obolelog dečaka: “Zajedno ćemo odneti crvenu ružu jednoj devojčici”
Blic 28.03.2017 | rtrs.tv
![Srceparajuće pismo brata obolelog dečaka: “Zajedno ćemo odneti crvenu ružu jednoj devojčici”](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Porodica, prijatelji i humanitarna organizacija “Iskra života” trude se da prikupe 300.000 evra, koji bi dečaku Milanu Simetiću (13) iz Šekovića omogućili transplantaciju jetre i bubrega u Padovi.
Svim ljudima dobrog srca pismom se obratio i njegov brat blizanac Ivan, kazavši da je od Milana dobio poruku da mu je jedina želja da se izleči i da dođe kući. Ivan ističe da je bratu obećao da će zajedno odneti crvenu ružu jednoj devojčici. - Zovem se Ivan Simetić i imam brata blizanca, koji je jako bolestan. Njegovo ime je Milan. Sada je u Beogradu, u bolnici, gde se doktori bore da za njegov život. Bubrezi i jetra mu više ne rade i mora hitno