Ubistvo iz nehata: Osuđena devojka koja je porukama podsticala svog dečka na samoubistvo
Blic 16.06.2017 | Associated Press , E.G. ,
![Ubistvo iz nehata: Osuđena devojka koja je porukama podsticala svog dečka na samoubistvo](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Žena koja je svom dečku slala niz poruka u kojima ga je podsticala na samoubistvo danas je osuđena za ubistvo iz nehata, a celo suđenje je pokrenulo debatu oko toga da li reči zaista mogu da ubiju, piše "Asošiejted pres".
#MichelleCarter sits with a look of shock on her face after guilty verdict in the texting suicide trial #WBZ pic.twitter.com/UBVZMn3nE4— Brad Tatum (@BradTatum) June 16, 2017 Presudom je utvrđeno da je Mišel Karter izazvala smrt Konrada Roja Trećeg u julu 2014. godine, kada je tinejdžer svesno ispunio svoje vozilo ugljen-monoksidom na parkingu ispred jedna prodavnice. Tokom čitanja presude Karter je plakala, ali se smirila kada je ona zvanično