Комичар нападнут на бини! (видео)
Мондо 23.01.2018 | мондо.рс

Комичар Стив Браун умало "попио" озбиљне батине током наступа у Јужној Каролини.
"Пре свега желим свима да се захвалим на речима подршке. Овај напад нисам испровоцирао и он само треба да нас све подсети да сви клубови у којима комичари наступају треба да имају професионално обезбеђење. Ипак ми зарађујемо новац тим местима и то је најмање што могу да ураде за нас", рекао је комичар у видеу на Инстаграму. На снимку се јасно види, како се непознати мушкарац пење на бину и напада Стива током наступа у клубу "Кућа комедије".










