Ekskluzivno! Lazukić pušten da se brani sa slobode, dobio zabranu prilaska Nataši: Evo šta je Luka izjavio na saslušanju!
Kurir 14.04.2018
![Ekskluzivno! Lazukić pušten da se brani sa slobode, dobio zabranu prilaska Nataši: Evo šta je Luka izjavio na saslušanju!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Suprug pevačice Nataše Bekvalac, nekadašnji sportista i IT stručnjak Luka Lazukić, pušten je da se brani sa slobode jer mu tužilaštvo nije odredilo meru zadržavanja, saznaje Kurir. Lazukić je dobio i zabranu prilaska Nataši Bekvalac. "Došao sam iz grada i legao da spavam. U nekom trenutku Nataša mi je našla prepiske sa tri ženske osobe. Ishisterisala je i nasrnula na mene. Odgurnio sam je da me ne bi udarala. U tom trenutku je ona pala", izjavio