Majka u drugom stanju sletela kolima sa puta: Teško povređeno dete (2) prevezeno u banjalučku bolnicu
Kurir 21.07.2018
![Majka u drugom stanju sletela kolima sa puta: Teško povređeno dete (2) prevezeno u banjalučku bolnicu](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Dvogodišnje dete teško je povređeno danas prilikom sletanja automobila sa regionalnog puta Banjaluka-Čađavica u mestu Kola, rečeno je u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka.
Vozilom “škoda oktavija”, u kojem je bilo dvogodišnje dete, upravljala je dvadesetčetvorogodišnja žena čiji su inicijali J.B. iz Banjaluke. Povređeno dete prevezeno je u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci. Prema nezvaničnim informacijama, vozilom je upravljala trudnica koja je zajedno sa povređenom devojčicom prevezena u Univerzitetski klinički centar. Saobraćajna nesreća dogodila se danas u 13.55. Uviđaj je obavio