Ћорсокак, поново
Пешчаник 13.08.2018 | Владимир Глигоров

Један приступ је а ла Ћосић: Срби не могу да живе са другима, јер наводно други не могу да живе са Србима. Стога, етничко разграничење. Како људи живе на земљи, Срби треба да се населе на својој територији, а други на својој – разменом становништва где територије нису чисте. То је стратегија територијалног разграничења. Други приступ је а ла Меморандум: Срби могу да живе са другима, у Југославији или великој Србији, ако су већина, где и они












