Karleuša poslala takmičarku lavovima da je rastrgnu: Došla je nespremna i prokockala životnu šansu! Beži bre devojko! (foto)
Kurir 30.09.2018
![Karleuša poslala takmičarku lavovima da je rastrgnu: Došla je nespremna i prokockala životnu šansu! Beži bre devojko…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Jelena Karleuša se iznervirala što je takmičarka pravila greške u izvođenju pesama u emisji Zvezde Granda. Sanja Nikolić koja je takmičila je dobila kritike od nje, a onda ju je "poslala lavovima", zato što se nije adekvatno spremila za nastup. Karleuša je neko ko ne prašta propuste, te je javno osudila devojku iz Bora da nije za ovaj posao. Ona je bila iskrena i direktna kao i uvek, pa takmičarki koja se predstavila pesmama Cece Ražnatović i