Povratak “otpisanih”?!

Jug press 02.10.2018
Povratak “otpisanih”?!
LESKOVAC Mesto: Bašta kafića u centru gde sede oni koji žele da budu vidjeni. Akteri: Živojin Stefanović i Gojko Veličković Posle se pridružio i Nenad Filipović. Razlog: oni kažu : Pijemo kafu. Prvo bio jedan pa prošao ovaj drugi i pridružio mu se. Tako i ovaj treći. Čaršija kaže : Nešto se vidjaju i spremaju . Neće ti da se smire i uživaju u penziji, vidjaju se “po terenu” . Oni kažu: Pijemo kafu. Zar ne smemo to da radimo gde mi hoćemo. A na

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 3 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 3 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 3 sata