Вучић и Орицио о медијској стратегији

Студио Б 21.12.2018
Вучић и Орицио о медијској стратегији

Треба наставити рад на даљем унапређењу медијског амбијента у земљи, кроз инклузиван процес који укључује све заинтересоване стране, поручио председник Вучић на састанку са шефом Мисије ОЕБС-а у Србији Андреом Орицијем.

ФОТО ТАЊУГ/ САВА РАДОВАНОВИЦ/ Вучић и Орицио су разговарали о напретку у изради медијске стратегије, која кроз најбоље примере међународних искустава треба да допринесе унапређењу медијске атмосфере у Србији, саопштено је из кабинета председника Србије. Вучић је амбасадору Орицију захвалио на доприносу Мисије ОЕБС реформским процесима у Србији, спремности да помогну у изради нове медијске стратегије и пруже подршку побољшању медијске

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »