Sdsm oštro o gruevskom: Kukavica i begunac može da se vrati, ali samo u zatvorsku ćeliju
Kurir 03.02.2019
![Sdsm oštro o gruevskom: Kukavica i begunac može da se vrati, ali samo u zatvorsku ćeliju](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Vladajući Socijaldemokratski savez u Makedoniji je, u reagovanju na intervju bivšeg premijera, istakao da Nikola Gruevski "može da se vrati u Makedoniju, državi-članicu NATO-a, ali samo u zatvor".
"Makedonija u sredu dobija svoje mesto u NATO, a kukavica i begunac od pravde Nikola Gruevski će dobiti svoje mesto u zatvorskoj ćeliji", piše u saopštenju stranke aktuelnog premijera Makedonije Zorana Zaeva. U partijskom saopštenju se navodi da je uspeh Republike Makedonije najveći poraz za Gruevskog, te da "agent Gruevski glumi žrtvu i patološki laže". "Građani koji su bile žrtve režimskog i kriminalnog vladanja Nikole Gruevskog odavno su