Devojčica videla majku i ujaka kako vode ljubav, pa su je brutalno ubili: 15 godina kasnije klupko tajni počinje da se odmotava (video)
Kurir 20.03.2019
![Devojčica videla majku i ujaka kako vode ljubav, pa su je brutalno ubili: 15 godina kasnije klupko tajni počinje da se…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Žoana Cipriano imala je samo osam godina kada je nestala 12. septembra 2004. u mestu Figueira u Portugaliji. Njena majka i ujak su izdržali veći deo zatvorske kazne zbog njenog ubistva.
Žoanu su komšije poslednji put videle živu 200 metara od njene kuće kada se vraćala iz prodavnice. Istraga je na kraju navela policiju da zaključi da su Žoanu ubili njena majka, Leonor Cipriano i njen ujak, Žoao Cipriano. Tužilaštvo je tvrdilo da su je ubili jer je bila svedok seksa između njih dvoje. Leonor je priznala ubistvo, a kasnije povukla priznanje, dok je ujak priznao da je napao devojčicu, raskomadao i delove njenog tela stavio u