Звезда треба да преиспита учешће у АБА лиги: Човић пред мајсторицу о Звезди, Будућности, пореклу, Црногорцима, Милу Ђукановићу, синовима, Варварима! Посебна порука Делијама! (видео)
Курир 22.04.2019

Кошаркаши Црвене звезде и Будућности од 19 часова играју пети одлучујући меч финала регионалне АБА лиге, чији ће победник освојити трофеј и осигурати пласман у Евролигу наредне сезоне.
Председник Црвене звезде Небојша Човић је тај дуел причао је још једном о дешавањима на претхна четири дуела, посебно последња два у Подгорици и стакао да је интересовање за вишетруко премашило капацитет дворане Александар Николић. - Велико је интересовање и то је нормално. И било би нормално да је спорт у оквирима нечега нормалног. Али у региону има много ствари које утичу на спорт и расположење навијача. Све то што се делегацији Црвене









