Ćulum posetio porodicu ubijenog policajca: "Ne postoji teža situacija od ove"
Blic 23.04.2019 | Bojana Majstorović
![Ćulum posetio porodicu ubijenog policajca: "Ne postoji teža situacija od ove"](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Za MUP Republike Srpske ne postoji teža situacija od ove kada nam nastrada policijski službenik na izvršavanju redovnih poslova i zadataka, izjavio je direktor policije RS Darko Ćulum u Prijedoru.
On je posetio porodicu prijedorskog policajca Slađenka Tubina, koji je ubijen u nedjelju veče. – Ovo je velki gubitak za porodicu, za MUP RS, pogotovo za PU Prijedor i Stanicu policije u Ljubiji gde je radio naš pokojni kolega – izjavio je Ćulum u Prijedoru. Dodao je da je za prošlih pet godina i četiri meseca, bilo 245 napada na policijske službenike, od čega je 188 policijskih službenika lakše povređeno, 12 teže dok su dva izgubila živote