Вести из Гимназије

Плус онлине 06.06.2019  |  Плусонлине
Вести из Гимназије
На математичком турниру за средњошколце у организацији МД “Архимедес” (екипно државно такмичење средњих школа из математике), учествовала је и екипа Гимназије Пирот у саставу: Митов Страхиња (1.разред), Стојановић Марко (2.разред), Васић Владан (3.разред) и Стојиљковић Алекса (4.разред). Екипа Гимназије постигла је изванредан резултат освојивши другу награду, а ученици Владан Васић и Марко Стојановић освојили су награде и у појединачном

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »