Почео дводневни самит СЕЕЦП у Сарајеву

Студио Б 08.07.2019
Почео дводневни самит СЕЕЦП у Сарајеву

Дводневни самит Процеса сарадње југоисточне Европе (СЕЕЦП) на министарском и председничком ниову почео је у сарајевском хотелу Холидеј.

Састанак је прилика да се још једном укаже на значај ЕУ перспективе региона и јачања сарадње у свим аспектима. Домаћин састанка је Министарство спољних послова БиХ. На самиту учествују министар спољних послова Србије Ивица Дачић, Турске Мевлут Чавушолу (Цавусоглу), Бугарске Екатарина Захариева, државни секретар министарства вањских послова Румуније Мариа Магдалена Григоре, генерални секретар Савета за регионалну сарадњу (РЧ) Мајлинда Брегу, амбасадор Грчке у

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »