Izvor: Beta/Ekonomija arhiva vesti 31.07.2019
Prihodi vojvođanskog budžeta u prvih šest meseci veći za oko 2,7 milijardi dinara
Beta 31.07.2019
Ostvareni tekući prihodi i primanja vojvodjanskog budžeta u periodu januar-jun 2019. godine veći su za 2,682 milijardi dinara, odnosno za 8,31 odsto u odnosu na isti period 2018. godine, saopštila je danas Pokrajinska vlada. Izvršeni rashodi i izdaci… »
Bela kuća: Trgovinski pregovori SAD i Kine bili konstruktivni
Beta 31.07.2019
SAD i Kina danas su u Šangaju održali konstruktivne trgovinske pregovore, saopštila je Bela kuća. Nova runda pregovora održana je pošto je američki predsednik Donald Tramp uzdrmao finansijska tržišta optuživši Peking da pokušava da odlaže… »
Bilten o ćuprijskim privrednicima za strane investitore
Beta 31.07.2019
Ćuprijski privrednici i preduzetnici biće predstavljeni u biltenu kako bi strani investitori koji dolaze u Ćupriju imali uvid u svoje potencijalne poslovne partnere, rečeno je na sednici Poslovnog saveta opštine Ćuprija. Na sastanku, kojem je… »
Karneksova rustik kobasica dobila oznaku Srpski kvalitet
Beta 31.07.2019
Karneksova (Carnex) kobasica "rustik" koja sadrži 82 odsto domaćeg svinjskog mesa dobila je oznaku Srpski kvalitet, saopštila je danas ta kompanija. "Oznaka 'srpski kvalitet' garantuje da je proizvod napravljen u Srbiji, od domaćih, kvalitetnih… »