Policija meri brzinu na svim putevima
Jug press 12.08.2019

BEOGRAD Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, sprovešće pojačanu kontrolu brzine kretanja vozila u periodu od 12. do 18. avgusta 2019. godine.
Ova međunarodna akcija počinje danas u svih 29 država koje su članice organizacije TISPOL (Mreža saobraćajnih policija Evrope), saopštio je MUP Srbije. Pripadnici saobraćajne policije će angažovati sve raspoložive uređaje za merenje brzine – ručne radare, radare u sistemima video-nadzora i uređajima za merenje brzine u takozvanim „presretačima“, dok će na auto-putevima biti merena i prosečna brzina kretanja vozila. Brzina kretanja vozila biće kontrolisana i u








![„Reč boli više od udarca“: Srbija pri vrhu po govoru mržnje na društvenim mrežama – meta i osobe sa invaliditetom [VIDEO]…](https://nstatic.net/339/41399339lfqfcv.jpg)
