Игор Јурић открио шта је тијанин убица рекао кад су га питали зашто ју је убио: Његов одговор од 2 речи убод је у срце свима, а погледајте анђела којег је брутално убио!
Курир 18.09.2019

Драган Ђурић (34), месар из Сурчина, у ноћи између 25. и 26. јула у Бајмоку убио петнаестогодишњу Тијану Јурић и потом сакрио њено тело.
Игор Јурић девојчицин отац открио је у расправи о ослобађајућој пресуди за силоватељу детета од 13 година на Твитеру шта је убица његове ћерке рекао на суђењу зашто је то урадио. - И на крају, на срећу не можеш да знаш како се осећају деца и родитељи жртве педофила. Ово је директан убод у срце свима нама. Образложење суда за ослобађајућу пресуду је да "није знао". Када је судија питала убицу мог детета зашто је то урадио, одговорио је са "не знам". Поздрав.












