Мартину знате из сурвајвера, А добила је друго дете: Поред сина, сада има ћерку, а погледајте колико се променила од ријалитија! (Фото)
Курир 18.09.2019

Мартина Врбос свима је позната по учешћу у ријалитију "Сурвивор", а сада је са свима на друштвеним мрежама поделила лепу вест.
Она је са мужем Богданом Видаковићем добила друго дете, а одмах се похвалила на друштвеним мрежама. Виев тхис пост он Инстаграм А пост схаред би мартина врбос (@мартинаврбософфициал) он Мар 25, 2019 ат 4:01пм ПДТ Њих двоје већ имају сина Косту, а сада су добили ћерку. Виев тхис пост он Инстаграм А пост схаред би мартина врбос (@мартинаврбософфициал) он Сеп 18, 2019 ат 5:10ам ПДТ Курир.рс/К.Ђ, Фото: Принтсцреен/Инстаграм Курир Аутор: Курир