Lukas peva ovo je Srbija, a bivša žena mu slavi Noć veštica! Pogledajte kakvu je žurku Sonja pripremila sa ćerkom! Ljudi komentarišu: Pomozi Bože! (foto)
Kurir 01.11.2019
![Lukas peva ovo je Srbija, a bivša žena mu slavi Noć veštica! Pogledajte kakvu je žurku Sonja pripremila sa ćerkom! Ljudi…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Sonja Vuksanović organizovala je "Noć veštica" sa svojom ćerkom, pa detalje proslave podelila sa svojim pratiocima na Instagramu.
Naime, Viktorija je pored mame imala pravu proslavu popularne noći, a njih dve su se maskirane fotkale pa sve podelile sa pratiocima na Instagramu. "Bože pomozi", samo je jedan od komentara na ovoj društvenoj mreži. Da bivša Lukasova žena nije sama u ovome, pokazuje i fotka sa drugaricama koje su takođe prerušene u "veštice" pozirale i ispoštovale sve običaje ove večeri. Podsetimo, pravoslavni vernici 31. oktobra proslavljaju Svetog Luku, a Aca Lukas ponosno peva