Premijer liga: Arteta je očitao lekciju Solskeru, Arsenalova rapsodija na ‘Emiratima’ (video)

Hot sport 01.01.2020  |  Aleksandar Ilić

Derbi utakmicom završen je današnji program u Premijer ligi, a ljubitelji fudbala tokom celodnevnog programa uživali su u dobrom fudbalu, a upravo tako veče je i završeno.

Slavio je Arsenal rezultatom 2:0, a oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Mančester je na ‘Emiratima’ bio u podređenom položaju u prvom poluvremenu. Favorit na ‘papiru’ Mančester je bio favorit, ali na terenu je događaje pisao Arsenal. U meč je Mančester ušao sa dve vezane pobede, a domaćin sa dva remija i jednim porazom. Imali su gosti priliku u prvom minutu meča, a nastavak je pripao Arsenalu. Nikolas Pepe je doneo vođstvo ‘topdžijama’ koji je primio pas u